Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő már a jóban és a...

A legtöbb nő már a jóban és a készben szeretne bele ülni?

Figyelt kérdés

Elösször is bocsánat a címért nem álltalánostíani szeretnék,ez csak saját tapasztalat és nem minden nőt szeretnék ezzel megbélyegezni,3 komoly párkapcsolatom volt,nem származom gazdag családból,hanem inkább átlagosnak mondanám,én mindig keméynen megdolgoztam a pénzemért,jelenleg külföldön dolgozom,de a lényeg nem is ez!

Bár nem keresek rosszul de mindig keményen meg kellett dolgoznom a pénzért,egy barátnőm sem tartott ki mellettem úgy igazán,szakítás után megfigyeltem hogy mindegyik idősebb pasit keresett magának akiknek már meg volt mindenük!Ebbő azt sikerült levonnom hogy manapság a nők szívesebben ünek bele a készben és a tutiban!Van benne igazság?


2012. ápr. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
27%
Én igen
2012. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%

megvan a kísértés. én 20 éves vagyok, még nem tettem le sok mindent azt asztalra, leszámítva h van egy pár nyelvvizsgám. A barátom is korombeli, ugyanilyen helyzetbe, még egy egyetemet sem kezdtünk el. Lenne rá eszünk, de nem tudtuk mit akarunk, így inkább dolgoztunk. Most már megvan a célunk, jövőre lehetőleg el is kezdhetjük a sulit de nem ez a lényeg. Néha nekem is nyomasztó h már egy éve együtt vagyunk és mégsincs mire építeni a jövőt, még legalább 3 év míg diplomás emebrek leszünk, bezzeg a nővérem barátja, meg a húgomé, mind egyetemre jár, és már elérhető közelben van nekik h családot alapíthassanak(már pénzügyileg). Olyan jó lenne, ha legalább a barátom tartaná már vahaol pénzügyileg, mert így kis tudja mikor tudunk összeköltözni stb.

Szóval jó lenne. DE! Mivel őt szeretem, és nem véletlen választottam őt, ezért eszem ágában sincs elhagyni. h okolhatnám azért mert később kezd neki a karriernek, mikor én is? Miért neki kéne eltartania engem, a jövőbeli családunkat? Helyette igyekszem segíteni neki, h közelebb kerüljön a céljaihoz, és egyszer elkezdhessük a családalapítást. HA igazán szeretem ki tudok tartani mellette így is, hiába lenne kényelmesebb egy pénzes pasi.

Ezzel arra akarok kilyukadni, h ezek a nők valószínűleg nem szerettek téged eléggé

2012. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
57%

Ki ne szeretne a jóba, és készbe beleülni? Szerintem te sem dobnád el magadtól, ha már mindenen meglehetne.

Nő és nő között annyi a különbség, hogy valaki kitart a párja mellett, valaki nem. Bár ugye nem mindegy, hogy mennyit dolgozol. Ha reggel 4kor elmész, éjfélkor meg hazaérsz, egy idő után azért nehéz ugyanolyan nagy lángon szeretni. Nem tudom érted-e mire gondolok. Ilyen esetben már csak egymás mellett élnétek.

De ha magunkból indulok ki, nekünk még ez is menne, mivel mi jelenleg is csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni. Olyan munkát, amikor már a hétvégéket sem tudnánk, egyikünk sem vállalna el. Az tényleg nagyon durván szét tudja zúzni a kapcsolatokat. Akkor inkább x ezer mínusz.

2012. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

nem

a legtöbb nő, azt keresi kinek szülhet

és egy trógernek, akinek még lakása sincs, vagy anyukával él, esetleg munka nélkül, oda nem akarnak.

nem arról van szó, hogy a készbe akarnak beleülni.

hanem kellenek a feltételei annak, hogy szülhessen, mert gyereket akar. ez alap ösztön, de még az állatoknál is, hogy vackot csinálnak, meg fészket raknak.

2012. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%

Manapság? Lehet.

Én annak idején együtt kezdtem a férjemmel albérletben, egyikünknek se volt semmije. Kuporgattunk, albérletben éltünk és amikor megvettük első lakásunkat 850 e Ft-ért, volt 300 e kp és felvettünk OTP kölcsönt és vállalati kölcsönt. Beköltöztünk a négy fal közé, semmi nem volt, csak a négy fal, állva ettünk, dobozokon aludtunk, mikben a cuccaink voltak, de a miénk volt...

Azóta is együtt vagyunk...

2012. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Ezzel arra akarok kilyukadni, h ezek a nők valószínűleg nem szerettek téged eléggé


lehet hogy van benne igazság,de az elején soha nem úgy tűnt,amikor jöttek a gondok,mindig akkor lépte le

2012. ápr. 22. 20:39
 7/44 anonim ***** válasza:
35%
Ha már beszélni meg írni nem tudsz, mit vársz?
2012. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
33%
Valamilyen szinten igen, az exemnél nem láttam egy idő után, hogy valaha is sikeres lesz, sőt, ezért szép lassan ki is ábrándultam belőle. Aztán találkoztam a mostanival, akinek más mentalitása volt és hamar ketten szépen gyarapodtunk. Én beleszerettem, de mégis még a barátnőmtől is azt kaptam, hogy anyagiak miatt váltottam. Nem, egyrészt beleszerettem, másrészt a gondolkodása volt más, voltak tervei, amiket meg is valósitott, nemcsak várta a sült galambot.Ja és az ex teljesen le van gatyásodva, most foghatnám a fejem.
2012. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

ma 20:39


Na igen!De én manapság nem látok ilyet nagyon!Pedig 28 vagyok csak,de nekem soha nem sikerült kifognom ilyen nőt,nem vagyok csóri,mert jól keresek,de azért meg is dolgozom rendessen

2012. ápr. 22. 20:42
 10/44 anonim ***** válasza:
13%

Nem jól fogalmaztál, úgy kellett volna, h "Azok a nők, akik megtehetik", mert sok nő büszke magára, h őt nem érdekli a pénz meg bla bla, persze, mert nincs is abban a helyzetben, már ami a külsejét érinti, h válogasson a Bmw-s palik között.

Egyébként a válasz az, h könnyebb, mint évekig sz.opni és van egy olyan érzésem, h te is hamarabb belemennél.

2012. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!