Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő már a jóban és a...

A legtöbb nő már a jóban és a készben szeretne bele ülni?

Figyelt kérdés

Elösször is bocsánat a címért nem álltalánostíani szeretnék,ez csak saját tapasztalat és nem minden nőt szeretnék ezzel megbélyegezni,3 komoly párkapcsolatom volt,nem származom gazdag családból,hanem inkább átlagosnak mondanám,én mindig keméynen megdolgoztam a pénzemért,jelenleg külföldön dolgozom,de a lényeg nem is ez!

Bár nem keresek rosszul de mindig keményen meg kellett dolgoznom a pénzért,egy barátnőm sem tartott ki mellettem úgy igazán,szakítás után megfigyeltem hogy mindegyik idősebb pasit keresett magának akiknek már meg volt mindenük!Ebbő azt sikerült levonnom hogy manapság a nők szívesebben ünek bele a készben és a tutiban!Van benne igazság?


2012. ápr. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nem nem arról szól,de megkaphattam volna olyan nőket aikért másnak könyörögni kellett volna,de nem tettem meg,mert én hülye kitartottam azok mellett akiket szerettem,de lehet jobb is lett volna ha egy félre basz,ós kretén vagyok
2012. ápr. 22. 21:36
 33/44 anonim ***** válasza:
72%

Nekem jobban esik, ha önerőből érek el valamit.Pl. alkalmi munkából nyaralásra gyűjtök, vagy telefonra vagy másra. Önerőből szeretnék lakást, autót, anyagi javakat szerezni, mert imádok küzdeni és eléggé ambiciózus vagyok. Tudom, hogy el fogom érni a célom.

Most elképzeltem magam, hogy a kész jóba beleülök. Engem frusztrálna minden nap, hogy ezt nem én alkottam meg, hanem más.


20l

2012. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a nagy átlag ilyen,és emiatt az általánositás.

Pedig vagyunk jópáran akik nem ilyenek.


Én pl exem az után tettem lapátra,hogy pár év együttlét után elszállt magától miután jobban fizető melója,kocsija lett.visszakivántam azt az időt mikor még normális volt.


Páromat ugy ismertem meg hogy ugyanannyit kerestünk ,most is igy van,a semmiből épitgetjük a közös jövőnk,ketten harcolunk meg érte.


Van ismerős pár,pasi dolgozik,csak még szüleivel lakik,nem dolgozik.Várja hogy a pasi befejezze a lakást,akkor odaköltözik és a pasi eltarthatja,majd szül gyereket,és kész.

És az idióta nője még rám néz fucsán amikor mondom hogy mi azért jutunk egyről a kettőre,mert ketten dolgozunk érte,nem pedig várom a sült galambot.

2012. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
72%

én meg annyit fűznék hozzá, hogy mi szegényen kezdtük a párommal, ő kiment hogy alapozáshoz gyűjtsünk, aztán a képembe vágta, hogy a pénzére hajtok és el ne képzeljem, hogy majd beleülök a milliókba. és előtte családot terveztünk. azért ment ki...

a pénztől megváltoznak az emberek...

2012. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
31%
nem lehet h csak túl gyerekes voltál némely dolgokban..és levonták a tanulságot h idősebb kell....?
2012. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Van olyan, aki igen. Ezt hamar le lehet szűrni szerintem: kérdezget az anyagi helyzetedről, mindig valahová menni akar, otthon nem jó vacsorázni csak étteremben, mindig engedi hogy te fizess.


Aki szerint meg csak jó nő kaphat gazdag pasit: nem vagyok jó nő, a férjem mégis 700at keres (informatikus). Mondjuk egyrészt én is keresek 300at, másrészt amikor megismertem még csóró egyetemista volt, aki még arra is diákhitelt vett fel, hogy enni tudjon.

2012. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Na latod te magad ismered el, h nekem van igazam.

Mikor megismert egy szerencsetlen volt, igy mas.

De nem az volt, h furikazott a Bmw-vel aztan rad cuppant.

Plusz en azt irtam, h valogathat a gazdag palik kozott nem pedig egy emberrol van szo es ez tetszik vagy sem, de igy van:)

2012. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld meg fordítva. Ne wellness hétvégével indíts, hanem sétával, beszélgetéssel, mindaddig amíg megismeritek egymást.

Ha rögtön a tárcádat kínálod fel, akkor azok akadnak horogra, akit a tárca érdekel. Ha magadat, akkor azok, akik az emberre kíváncsiak. Látsz benne rációt?

2012. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

ma 09:10


Igen látok,de nem villogtattam soha a pénztárcámat!Egy mozi vagy egy fagyi nem villogtatás

2012. ápr. 23. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!