Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő már a jóban és a...

A legtöbb nő már a jóban és a készben szeretne bele ülni?

Figyelt kérdés

Elösször is bocsánat a címért nem álltalánostíani szeretnék,ez csak saját tapasztalat és nem minden nőt szeretnék ezzel megbélyegezni,3 komoly párkapcsolatom volt,nem származom gazdag családból,hanem inkább átlagosnak mondanám,én mindig keméynen megdolgoztam a pénzemért,jelenleg külföldön dolgozom,de a lényeg nem is ez!

Bár nem keresek rosszul de mindig keményen meg kellett dolgoznom a pénzért,egy barátnőm sem tartott ki mellettem úgy igazán,szakítás után megfigyeltem hogy mindegyik idősebb pasit keresett magának akiknek már meg volt mindenük!Ebbő azt sikerült levonnom hogy manapság a nők szívesebben ünek bele a készben és a tutiban!Van benne igazság?


2012. ápr. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
42%

Van benne igazsag, mielott total bevenned, h te vagy a hibas azert azt tudd, h evek ota latogatom az oldalt es kb te vagy az ezredik, aki felteszi ezt a kerdest es mindig ez a valasz, h a kerdezo a hibas meg veletlenul kifogta, a nok nem is ilyenek.

Hidd el en jol ismerem a noket es ugy van, ahogy irtam, amelyik jol nez ki az fogja nezni a lovet, amelyk meg nem fullos az nem, mert nem is engedheti meg maganak.

Latod egy valasz nem erkezett, h jaj utanam futottak a milliomos csavok aztan megse foglalkoztam veluk:)

2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

ma 21:05


A szívemre teszem a kezem,és azt választom amelyiket szeretem és vonzódom hozzá,mert szegényből is lehet gazdag és gazdagból is szegény,pár ilyet 1áttam már!Egy konkrét ilyen dolog történt is a családban,anyukám testvére hozzá ment egy gazdag üzletemberhez németországban,a férfi 3 év allatt e1úsztatott mindent!Most küművesként dolgozik!És ez egy igaz történet!Jaguárra1 járt és a 1egújabb mercikkel,most egy ford mondeója van amit hitelre vett

2012. ápr. 22. 21:10
 23/44 anonim ***** válasza:
61%
16 Úgy látszik,ez megmaradt,csak másképp.Amúgy tényleg sok nő ri.banc.De a pasik sem jobbak.
2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes módon utánna szakított vele anyám testvére!Ezt mind végig néztem!Akkor mirő1 beszélünk?Akive1 a híd alatt kezjük az tudom hogy akkor is mellettem 1esz ha gazdag 1eszek,és akkor is amikor csóri 1eszekhiszen csórin kezdtük és kitartottunk egymás me11ett,de a gazdagbó1 csóri esetné1 könnyen fordú1hat a kocka,úgy ahogy jó párnak vo1tam is szemtanúja
2012. ápr. 22. 21:14
 25/44 anonim ***** válasza:
Nem te vagy, akit két hónapja hagyott ott a nője?
2012. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

ma 21:17


Nem nem én vagyok!6 hónapja nincs nőm és nem ártana már egy!Va1ami normális fajta

2012. ápr. 22. 21:20
 27/44 anonim ***** válasza:
28%

Jogos, amit írsz. Hiába beszélnek itt sokan félre, bizony, ha szar van, akkor gond nélkül elhagyják a pasit, mondván: "Úgysem jut semmire..." De a gazdag pali mellett bezzeg nincs bajuk, akkor sem, ha veri őket...

Szóval igen, a mai nők igenis szeretik a pénzes palikat, csak finomkodva egzisztenciának nevezik és az átmenetileg pénzgonddal küzdő, vagy középszerű állásban lévő pasikat elkönyvelik vesztesnek és minden rosszat rájuk kiáltanak.

2012. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm.

Durván 10 éve ismerem és még semmit nem tett le az asztalra, lassan 40 éves és még otthon lakik! Nem akarok genyó lenni, de ki akarna vele élni?


Szerintem nálad valami más volt a probléma, nem kötözködésképpen, de az írásod alapján, valami nem klappol.

2012. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
64%
hát elég kiábrándító ez amit most ideírtál. Eddig sajnáltalak amiért kihasználós nőket találtál, de ha neked az egész arról szólt h milyen nőket dugsz meg akkor nem is nagyon érdemelsz jobbat
2012. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

ma 21:30


Miért erre most mit lehetett volna írni hogy így ismeretlenű le fa,szka1apozik?

2012. ápr. 22. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!