Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő már a jóban és a...

A legtöbb nő már a jóban és a készben szeretne bele ülni?

Figyelt kérdés

Elösször is bocsánat a címért nem álltalánostíani szeretnék,ez csak saját tapasztalat és nem minden nőt szeretnék ezzel megbélyegezni,3 komoly párkapcsolatom volt,nem származom gazdag családból,hanem inkább átlagosnak mondanám,én mindig keméynen megdolgoztam a pénzemért,jelenleg külföldön dolgozom,de a lényeg nem is ez!

Bár nem keresek rosszul de mindig keményen meg kellett dolgoznom a pénzért,egy barátnőm sem tartott ki mellettem úgy igazán,szakítás után megfigyeltem hogy mindegyik idősebb pasit keresett magának akiknek már meg volt mindenük!Ebbő azt sikerült levonnom hogy manapság a nők szívesebben ünek bele a készben és a tutiban!Van benne igazság?


2012. ápr. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
havi 400 eret keresek,nem dicskedni akarok,de az nekem azt jelenti hogy reggel fé 6-tó este 6 ig heti 4 napba
2012. ápr. 22. 20:44
 12/44 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként meg ne felejtsd el, hogy senki nem kényszerítette rád az exeidet, TE MAGAD VÁLASZTOTTAD őket, egytől egyig. Talán benned van a hiba, hogy ennyiszer mellényúltál, nem?

Talán aki ragaszkodna hozzád, valamiért nem kellett, nem őt választottad. Miért nem?

2012. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

ma 20:44


persze hogy én,csak ez elején mindegyik mást mutatott,aztán szépen rájöttem mindig időközben hogy csak a pénz ke11 nekik,de amikor jött egy kisebb gond,akkor faképnél hagytak!

2012. ápr. 22. 20:46
 14/44 A kérdező kommentje:
mindig azt mutatták hogy huu de mennyire szeretnek,aztán amikor valami gond volt akkor húzta mindegyik a száját,jaj most ne így meg ne úgy!Bezzeg a virágot a wellnes hétvégét,mozit,színházat jó néven vették,de amikor gond volt akkor már más volt a szitu
2012. ápr. 22. 20:49
 15/44 anonim ***** válasza:
67%

10.

Ha választhatnék és a párom milliomosként vagy csóróként, persze, hogy az előbbi. Rám nagyon hajtott egy BMW-s pasi, de amikor a piros lámpánál rá rakta a combomra a kezét, azt hittem soha nem vált zöldre, pedig ez a srác előtte évekkel tetszett, csak akkor könnyebb volt 20 kilóval. Nem érdekelt a luxus háza, kocsija, első randin ékszert akart venni stb. Másnap leráztam valamivel. A mostani párom se szegény, de meg se közelÍti ezt a hapsit, mégis ő kell.

2012. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Manapság???

Ez nem régen volt divat, hogy apuci eladta a lányát annak, akinek megfelelő anyagi körülményei voltak?

2012. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy van benne valami, amit gondolsz, nagy általánosságban. Nekem mégis úgy tűnik, inkább te vagy anyagias, mert mindig a pénznél kötsz ki. Azt nem is feltételezed, hogy más lehet a baj. Egy idősebb ffi. talán jobban tudja, mi kell egy nőnek. Komolyabb, esetleg megbízhatóbb, tud udvarolni.

Szerintem máshol (is) keresd a hiba okát. Ne törődj annyit az anyagiakkal.

2012. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Szerintem máshol (is) keresd a hiba okát. Ne törődj annyit az anyagiakkal.


Már kisérleteztem ezze1,vo1t hogy nem dolgoztam annyit,akkor meg az volt a baj hogy miért nem vállalok több munkát,igen igazatok van,bennem is lehet a hiba hogy túlságossan hajtom a pénzt,de ugyanakkor én nem tehetem meg egyenlőre hátra dő1ök mint egy uri ember!viszont az is lehetséges hogy kiogtam olyan csajokat!

De ugyanakkor meg ott van ellőttem hogy mikor hajtsam a pénzt ha nem most?

2012. ápr. 22. 20:57
 19/44 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy látom, mindig ugyanolyan típusú nőket találsz magadnak, azután csodálkozol, hogy nem működik. Nem kell általánosítani, nem is szabad, mert csak rossz eredményre jutsz. Egy valami azonban biztos: a három elfuserált kapcsolatban egyvalami közös. Te! Szóval lehet, hogy te választasz mindig rosszul?!
2012. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
65%
Tedd a szívedre a kezedet és mondd meg őszitén: ha neked két lány tetszik, akik közül egyiknek van lakása, egzisztenciája, a másik meg a híd alatt lakik és egy szatyorból öltözik, melyiket választanád? A nő is gondolkodik /néha/ az eljövendő sorsa felett.
2012. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!