Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így szeretné ezt megolda...

Miért így szeretné ezt megoldani a párom?

Figyelt kérdés
Nem akar összeköltözni velem,hanem azt akarja,hogy én költözzek oda hozzájuk,és lakjunk együtt az anyukájával,és az ő párjával...az az indoka,hogy így több pénzünk maradna meg..hozzátenném, hogy egy kicsit anyuci pici fia..
2012. ápr. 14. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
az biztos, hogy több pénzetek maradna, ha nem albérletben laknátok hanem szülőknél
2012. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Miért is vagy vele?
2012. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak egy albérletről van szó, joggal gondolkodik a szülőkhöz költözésben. Az albérleti kiadásokat nyilván felfogta talán hamarabb, mint Te. Meg kell tanulnod alkalmazkodni. Erre most lenne esélyed és arra is, hogy megszerettesd magadat.
2012. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Most nem azért, de miért kéne a kérdezőnek anyóshoz igazodnia? Talán vele fogja leélni az életét? Szerintem egy párnak egymáshoz kell elsősorban igazodnia, és utána a szülőkhöz, szóval a kedves férfinek nevezett anyámasszony katonája szeretné a párját, nem anyucihoz cipelné, hanem egy külön albérletbe.

Kérdező, kérdezd meg tőle, hogy miért nem költöztök a te szüleidhez? Kíváncsi lennék, mit reagálna...

2012. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Bele ne menj! Nem is kérdés, miért akarja, benne van a leírásodban: mert anyuci pici fia...

Gondolom anyuka is nehezen engedné el, meg ő is félti a belét, hogy te esetleg nem főznél olyan finomakat, mint anyuci, nem tartanál olyan rendet, mint anyuci. Neki kell a kis kényelmes élete, ahol gondolom egy ujjmozdítást sem kell tennie, már ami a házimunkát illeti.

Ha te is dolgozol, gondolom, elvárnád, hogy ő is besegítsen. Persze, hogy kényelmesebb a mama-hotel...

2012. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha tényleg anyuci pici fia, akkor is jogos döntés ez a pénz szempontjából ,hogy a szülőkkel lakjatok. Előre kár aggódnod, szerintem mindenképp fogadd el, és meg kell próbálni. Ha esetleg annyira nem megy, vagy nem tetszik valamiért ,vagy nem jöttök ki akkor még mindig léphettek albiba. Mondjuk spórolhattok arra addig ... :D De lehet ,hogy olyan jól fogod magad érezni ott ,hogy elköltözni sem akarsz majd :)
2012. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha az anyósnál lakik, igazodnia kell hozzá bizonyos tekintetben. Jól is néznénk ki, ha nem így tenne. Menjen albérletbe, ott csak a társához kell igazodnia. Esetleg a főbérlőhöz.
2012. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

én azt ajánlanám fel neki, hogy rendben gyűjtögessünk a közös jövőnkre, addig nem élünk együtt

hidd el így még a gondolatai is meg fognak változni, azon lesz, hogy majd közösen vegyetek egy közös ingatlant.

de ha oda költözöl hozzájuk, úgy nem lesz ami motiválja.

2012. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Ez az anyuci pici fia dolog már kezd unalmas lenni, hogy minden idióta nő ha a párjával nem tud megegyezni akkor rögtön ezt mondja



Azért nem költözik el, mert spórolni akar, hogy legyen egy kis tőkétek ha netán házat akarnátok venni, tudod ő nem anyuci pici fia hanem egy olyan férfi aki gondolkozni is tud, nem úgy mint te aki albérletre dobná ki a pénzt.

2012. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van - részben.


Én tuti nem költöznék oda hozzájuk, bármennyire szeretem is a párom. Ennyi alkalmazkodás - meg még ameddig elköltözhetek - egy életre elég volt. Soha többet.

2012. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!