Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így szeretné ezt megolda...

Miért így szeretné ezt megoldani a párom?

Figyelt kérdés
Nem akar összeköltözni velem,hanem azt akarja,hogy én költözzek oda hozzájuk,és lakjunk együtt az anyukájával,és az ő párjával...az az indoka,hogy így több pénzünk maradna meg..hozzátenném, hogy egy kicsit anyuci pici fia..
2012. ápr. 14. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Te meg álomvilágban élsz utolsó, nem is hinnéd mennyi ilyen ember van, akit nem az életre nevelnek csak kinyalják a seggüket. Jól írta valaki, ne költözzetek össze, gyűjtsétek külön a pénzt, vagy egy közös számlára aztán ha abból el lehet indulni akkor elindultok, ennyi. Az tény hogy az én párom hozzánk költözött de csak azért mert 138 km-re laktunk egymástól, és az én szüleimmel annyira kijön hogy a családja helyett a családja az enyém, főleg hogy az anyja elkezdett tiltogatni minket egymástól...ő meg majd bele pusztult mert igenis anyuci pici fia VOLT. Nem kis időbe telt míg megtanult felnőtt életet élni. Az anyuciról le kell szakadni egyszer, ez az élet rendje, és igenis a pároknak előbb egymáshoz kell igazodni utána a szülőkhöz, mellesleg miért te menj? gondolom te is laksz most valahol , menjen ő oda.
2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%

Jó volna tudni, milyen az anyós, de hát hiába: lakva ismeri meg a másikat az ember. És nagyon rizikós dolognak tartom az ilyesmit.


Mi nem tudtunk volna a párom szüleihez menni, bár ajánlgatták: egyrészt olyan életkörülmények közé nem vágytam, másrészt: míg otthon élt, teljesen lefejték a pénzét, mi lett volna az én fizetésemmel? Nyilván ugyanaz, előbbre nem lettünk volna, plusz beleavatkoznak az életünkbe. Azt mondtam: köszönöm nem.

Az én szüleimhez mehettünk volna, ők még hagytak is volna spórolni (egy fillér hozzájárulást nem kértek volna), de ott meg túl sokan vannak. Saját szoba lett volna mindenkinek, nem is az a gond, nagy ház, csak sok ember, nagy hangzavar... Nem szerettem otthon lakni és a párom sem akart volna odaköltözni. Maradt az albérlet. Sokan írják, hát én is tisztában vagyok vele, hogy így félrerakni lóf***t nem lehet...

2012. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

17:45

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.!


Nem csak rámondom,hogy anyuci pici fia,hanem tényleg az...anyuci a téma reggel,délben este...felhívom anyut mit csinál,bemegyek anyu munkahelyére hazafelé,elmegyek anyuval vásárolni,és egyebek....és ezek minden naposak sajnos...

2012. ápr. 14. 18:03
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben meggondolnám a közös életet vagy bármit is ezzel az emberrel, oké hogy tartós kapcsolat, meg szeretet meg stb. de aki ennyire anyás az az is marad és keserű lesz az életed főleg majd ha jön a gyerek. Akor aztán minden leszel csak kiegyensúlyozott békés anya nem, amit a gyerek bizony meg fog érezni.
2012. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Te lennél az új mosógép, porszívó, mosogatógép beruházás.
2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Hmm... ha anyuci pici fia akkor sok szerencset a jovore valo tekintettel.. Nalunk is ez a helyzet, eleinte ott is laktunk anyossal ,borzalmas volt, mindenbe beleugatott, mindent tudni akart, nem volt maganeletunk. Aztan kulfoldre koltoztunk, hat azota en minden vagyok csak kiralylany nem... :) Anyos elmond mindennek, mert elszakitottam tole a pici fiat. Raadasul babank is van mar, ezzel csak rontottam a helyzeten mert mostmar nem csak a fiatol szakitottam el hanem az unokajatol is.. Ha egy mod van ra, beszeld ra valahogy a parod a kulonkoltozesre.

Viszont nem is merem az anyosod, lehet hogy tok jo fej es mukodne, az enyem egy banya...

2012. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*
2012. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van....Mióta vagytok együtt?
2012. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt,és igazából anyóspajtással jóban vagyok :)
2012. ápr. 15. 11:32
 20/23 anonim ***** válasza:
Á, így nem költöznék össze vele... Bármi kisebb-nagyobb vita adódna, fix, hogy anyuci mellé állna.
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!