Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvilágosítaná anyukámat?

Valaki felvilágosítaná anyukámat?

Figyelt kérdés

A fejébe vette, hogy koplalok, csak azért mert nézni szoktam, hogy miből mennyit eszek (szénhidrát) és ezt legfőképpen azért, hogy ne vigyem túlzásba egy nap a bevitelét, és így mértéket tartva édességet is ehessek.

Azt hozzá kell tenni, hogy mindent meg kell sózni, mindent kenyérrel kell persze enni, mindenből 2 tányérral, mert ha nem eszek napi hatszor akkor koplalok.

Napi 200-220 g szénhidrátot eszek ami NEM KEVÉS. Folyton azzal jön, hogy tönkreteszem a testem, és nem hiszi el, ha azt mondom, hogy teleettem magam, mert persze ö tudja, hogy ez nem így van, aztán ha mégis elhiszi, akkor már azért mert diónyi a gyomrom :)..

Csak a tisztánlátás kedvéért: Ma ettem reggelire két kenyeret, paradicsommal. Ettem csokit is, aztán tésztát. Mikor hazajöttem megettem egy szelet sütit, vacsorára meg rántottát ettem, kenyérrel, paradicsommal, fasírttal és sajttal. Ez volt az a bizonyos "telelettem" eset.

Szóval:valaki?



2012. ápr. 17. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Kedves súlyzós testtömegnövelő! Írd be a google-ba hogy ajánlott szénhidrát mennyiség...(tehát még csak szakmai hozzáértés sem szükséges,csak józan paraszti ész)

Egészséges táplálkozásban a napi kalóriamennyiség 55%át szénhidrátból,30%át zsírból és 15%át fehérjéből kell fedezni."


Oké. Besírok...

2012. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés ez a mennyiség egész napra :S
2012. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!