Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg anyukámat?...

Mivel lepjem meg anyukámat? Szeretném ha kikapcsolna.

Figyelt kérdés
Anyukám sokat dolgozik, de szinte alig van látszatja, mert apu nagy beteg és sok pénz elmegy az orvosokra. Szeretnék neki valamivel kedveskedni, felvidítani őt. Ötletek?
2012. ápr. 16. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, miben tudnál neki segíteni! Nagyon jól fog esni.
2012. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az megvan mindig, én valami különlegeset szeretnék neki. Főzni, takarítani szoktam
2012. ápr. 16. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyette elvégzel valamit, olyan amit eddig nem tettél meg. Nem tudom mi az amire képes vagy, de ezer dolog jut eszembe ami most az ő dolga lehet és ha csak egyett leveszel a válláról már határtalanul boldog lesz.
2012. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Süss egy sütit és készítsd be a kedvenc filmjét. Had nézze meg nyugodtan. Hidd el, már az a másfél-két óra is felüdülés lesz neki. Vagy menjetek el együtt úszni vagy szaunába, ha szereti.

Nagyon rendes gyerek vagy, ma már sajnos ritka az ilyen. Anyukád is biztosan büszke rád .D

2012. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen :) még várom az ötleteket :)
2012. ápr. 16. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy szép csokor virág mindig jó


esetleg vennék a kedvenc sütijéből 1 (vagy 2 :P ) adagot


de az sem mindegy, hány éves vagy, fiú vagy lány...

2012. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!