Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és apa összejött a keresztanyámmal. Apával úgy igazából sosem voltam olyan nagyon jóba, de ettől függetlenül szeretem. Ő most keresztanyámmal lakik, és szeretné, ha járnék oda hozzájuk, és töltenék velük sok időt. Viszont én nem tudok már rájuk úgy nézni, nagyot csalódtam mind a kettőjükben. Apát 1 hónapban kb. 1szer látom, mikor behozza a pénzt.. :/ sztem nem nagyon kíváncsi rám. Azt akarja, hogy fogadjam el ezt a helyzetet, és legyek velük jóba. Ti mit tennétek? :(
2012. ápr. 6. 00:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* (a keresztanyám nem vér szerinti rokonunk. .)
2012. ápr. 6. 01:01
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is így jártam, csak idegen a nője, előbb-utóbb szül neki gyereket, mert az apák ilyenek, nálunk is ez történt, kb 3 éve nem láttam, ünnepekkor küldök egy emailt. Majd ha neki fontos leszek, megkeres.
2012. ápr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"mert az apák ilyenek" ez fájt
2012. ápr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a helyzetet.Apádnak is joga van a boldogsághoz.Nem tőled vált el,miért ne lehetnél velük jóba.
2012. ápr. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Járnék hozzájuk,főleg ha apukádat szereted. Ha anyukáddal laksz,akkor érthető,hogy ő nem megy sűrűn hozzátok. Apukádnak is joga van másik párt keresni magának. Lehet,hogy majd anyukádnak is lesz másik kapcsolata,akkor vele is együtt kell majd élned.
2012. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én adnék apukámnak egy esélyt. Ha úgy látom, nem nagyon érdeklem, hagynám a francba.
2012. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha szeretném apámat akkor mennék..

csak eléggé szarul esne ha PONT a kereszanyámmal..

Adj 1 esélyt.. : )

2012. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Apukád is csak boldog szeretne lenni, megérhetnéd. Attól, hogy te a világon vagy, nem csak körülötted forog a világ. Ez az esetek többségében nem így van, bármennyire is ez lenne az idill.

Ha szeretné, hogy járj hozzájuk, te pedig szereted apudat, akkor ne legyél csökönyös, és mindkettőtök érdekében keresed a társaságukat. Hidd el, ők nem akarnak neked rosszat, és egy értékes családi kapcsolatot nem éri meg csak úgy veszni hagyni.

2012. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik a kapcsolatuk, de néhanapján járj hozzájuk látogatóba, 2-3 napra. Szerintem ezt a pár napot is megbecsülik, és örülni fognak neki, hogy szereted még őket!


Én ismerek egy már 9.-es fiút, az apja verte folyton az anyját, szídta, káromkodott neki. Az anyja meghalt, a televízióban mutatták a családot, persze a pasi tettette a szomorú férfit, mint aki sajnálná a feleségét, közben á dehogy! Nemrég halt meg. Nemhogy legalább megvárta volna, míg elmúlik a gyász, 1 évet várt volna, összeállt egy nővel.


12/L

2012. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 evans ***** válasza:
keresd mert akár tetszik akár nem az apád! nincs jogod megítélni amit tett. kérd meg hogy menyjetek el kirándulni vagy valami közös programra vagy csak egyszerűen moziba, érezd jól magad és ha te boldog vagy a faterod is az lessz!
2012. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!