Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és apa összejött a keresztanyámmal. Apával úgy igazából sosem voltam olyan nagyon jóba, de ettől függetlenül szeretem. Ő most keresztanyámmal lakik, és szeretné, ha járnék oda hozzájuk, és töltenék velük sok időt. Viszont én nem tudok már rájuk úgy nézni, nagyot csalódtam mind a kettőjükben. Apát 1 hónapban kb. 1szer látom, mikor behozza a pénzt.. :/ sztem nem nagyon kíváncsi rám. Azt akarja, hogy fogadjam el ezt a helyzetet, és legyek velük jóba. Ti mit tennétek? :(
2012. ápr. 6. 00:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem ítélem el őt, mert tudom, hogy joga van a boldogsághoz. Csak kicsit nehéz azt nézni, hogy ők ott nyalják-falják egymást. És kértem már apát, hogy töltsön el velem napot, de sose jön. Ő úgy van vele, hogy ha én nem megyek oda, Ő se jön ide...


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 6. 12:03
 12/12 evans ***** válasza:
ha a hegy nem megy mohamedhez... eléggé gáz ha ő nem megy hozzád, de akkor nyomd el a büszkeséged /kiba nehéz lessz/ és menyj te hozzá szívesen fog látni ebben biztos vagyok!!
2012. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!