Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá aput? Kivagyok...

Hogy vegyem rá aput? Kivagyok idegileg. =/ FONTOS!

Figyelt kérdés

Magántanuló szeretnék lenni, de nem tudom ez hogy működik?! A szüleimnek gondolom kell fizetni, és ha igen mennyit, és hogy megy ez?:) Be kell menni a suliba, és tovább? Kikészültem több ok miatt, és már nem bírom. :(

17L


2012. ápr. 4. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem felejtős. max ha nagyon antiszociális vagy
2012. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mennyit keresnek a szüleid, de a fizetésük biztosan rámenne egy magántanárra.

Nem olyan egyszerű a dolog, ennyi erővel mindenki magántanuló lenne :)

Bírd ki, én is túléltem valahogy :)

2012. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég hosszú és bonyolult dolog, de nem bírom idegileg :( 2 év alatt ez a harmadik iskolám, és már nem engednének anyuék váltani. De valaki írja már le hogy megy ez..
2012. ápr. 4. 11:38
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, hogy egy nagyon nyomós indoknak kell lennie ahhoz, hogy magántanuló lehess. Igen be kell járni az iskolába, vizsgákat tenni stb.. De miért akarsz az lenni?
2012. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

2 év alatt 3 iskola, és a mostanit is ott akarod hagyni?

Nem lehet, hogy benned van a hiba?

Mellesleg üdv a nagybetűs Életben. Egy munkahelyen sokkal cifrább dolgokat kell kibirni. És hidd el, a mai világban a munkahelyeket nem lehet váltogatni. Szóval alkalmazkodj! ez a kulcsszó.

2012. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha már több iskolát is megjártál már, akkor feltételezem, hogy nem a többiekkel, hanem veled van a gond. Én inkább egy pszichológust ajánlanék, minden kötekedés nélkül. Nem tudom, mi lehet veled a probléma, de valószínűleg megoldható, mint minden más és ettől NEKED is sokkal jobb lenne.
2012. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
ha mar a kozepiskolat nem birod, akkor mi lesz veled az eletben? nagyon nyomos indok kell hogy magantanulo lehess, es szerintem nalad ez meg rontana is az allapotodon, soha sehova nem fogsz beilleszkedni az eletben. legy eros, ne add fel, mar csak 1 ev. persze utana jon a fosuli vagy a munka, az sem lesz konnyebb soot.
2012. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem speciel, rengeteget szekáltak a suliban, de tényleg nagyon sokat. De ez csak még erősebbé tett, és segített abban, hogy helyt tudjak állni az életben. Nemtudom neked milyen problémád lehet, de tényleg, mivan ha benned van a hiba????
2012. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2 év alatt 3 suli ?


Mi a baj ?

Antiszociális vagy ?

Van tesód ?

2012. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz magántanuló arra hivatkozva hogy "kivagy idegileg", ahhoz nagyon súlyos indok kell az iskola számára! Nem függ a pénztől, a magántanulóságot nem lehet fizetni, arra orvosi igazolás kell (tudom mert én is az voltam). Mellesleg elég sűrűn vizsgát kell tenned minden tantárgyból, épp abból az anyagból amit a tanárok meghatároznak neked. Ami elég sok. Bejárhatsz az órákra is amúgy ha neked úgy könnyebb vagy fogadhatsz magántanárt. De mondom, te ne reménykedj mert ahhoz nagyon nyomós indok kell hogy magántanuló lehess!
2012. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!