Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak és kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak és kivagyok idegileg. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A szüleim sajnos elváltak,de nagyon szeretném ha újra összejönnének,igaz,anyukám azt mondta hogy ő már soha az életben nem fog újra összejönni apukámmal,de nem érdekel..összefogom őket hozni,csak még nem tudom hogy hogyan:S tudnátok ebben segíteni? Szerintetek hogy hozzam őket össze?
2009. dec. 16. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Ha elváltak akkor valószínűleg nekik így jobb. Jó szándékkal is lehet hatalmas kárt okozni, hisz nem vagy anyud sem apud helyében.
2009. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

jó,de muszály hogy együtt legyenek mert a nevelőapám kikészít idegileg,és hiába mondom anyámnak,nem érdekli..

szar így az életem :(

2009. dec. 16. 15:01
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ez az ő döntésük. Neked nem kell választanod kettőjük közül. Mindkettőt egyformán szeretheted, ugyanannyi időt tölthetsz mindkettőjükkel.


A te szempontodból annyi változik, h nem laknak egy helyen a szüleid, valamint, hogy előbb utóbb találnak maguknak új párt.


Hidd el nem olyan rossz helyzet ez. Sokan felnőttünk így. És tudod mit, lehet szeretni a "mostohákat" is!


Legalábbis nálunk ez jól működött/működik, bár én már azóta felnőtt lettem.


Ne akard összehozni őket! Ha segíteni akarsz nekik, akkor mondd minél többször nekik, h szereted őket.

2009. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
sajnos az én nevelőapám kibírhatatlan és ha 18 éves koromig mellette kell élnem akkor én belehalok :'(
2009. dec. 16. 15:12
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Azért lenne muszáj együtt lenniük mert neked így jobb? Hohó, ez hatalmas önzőség! Ha jobb nekik külön akkor miért akarsz ezen változtatni? Ne légy butus!
2009. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem megy a dolog a nevelő apáddal, akkor próbálj meg ideiglenesen apukádhoz költözni.


Ahhoz, hogy össze tudd hozni a szüleidet, az kéne, hogy pontosan mindent tudj a kapcsolatukról, hogy miért romlott meg... És ezt nem tudod teljesen, mert nem kötik az orrodra.

2009. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen megoldás, hogy apukádhoz költözöl. Abba, hogy együtt vannak-e sajnos nincs beleszólásod, az ilyesmit nem lehet egy harmadik személynek eldönteni. Ha egyszer nem boldogok együtt, miért akarnád őket egymás mellé kényszeríteni? Gondolom nem akarsz nekik rosszat...
2009. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
apukámhoz nem szeretnék költözni,amúgy meg azért váltak el mert az apukám szemét volt anyukámmal is meg velem is,de már megváltozott teljesen...
2009. dec. 16. 15:23
 9/20 A kérdező kommentje:

de akkor meg mit tegyek..

nem élhetek stresszben...

2009. dec. 16. 15:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan élnek stresszben. Kisebben-nagyobban, és mindenki máshogy kezeli és éli meg. Nekem sem volt mindig könnyű ilyen téren az gyerek/fiatalkorom, máig nem az (23 vagyok), de túl lehet, néha túl kell élni az ilyesmit. És nem mindig lehet rajta változtatni. Nem tudom mi bajod a nevelőapáddal, de ha rossz ember, várnod kell ímg édesanyád is rájön. Rosszul bánik Veled?


Az emberek pedig nem változnak meg olyan könnyen, sajnos... Ha apud bántott Titeket, ne akard, hogy újra együtt legyenek. Lehet, hogy egymagában kedves ember, de egyértelmű, hogy amíg együtt voltak valami nem stimmelt. Szinte biztos, hogy akkor ugyanott kötnének ki megint.

2009. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!