Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak és kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak és kivagyok idegileg. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A szüleim sajnos elváltak,de nagyon szeretném ha újra összejönnének,igaz,anyukám azt mondta hogy ő már soha az életben nem fog újra összejönni apukámmal,de nem érdekel..összefogom őket hozni,csak még nem tudom hogy hogyan:S tudnátok ebben segíteni? Szerintetek hogy hozzam őket össze?
2009. dec. 16. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze ,hogy megváltozott apukád,nincs kivel szemétkedni,viszont ha anyukád kibékülne vele,mindjárt kezdődne elöről.

Ha annyira rossz neked anyukád barátja,akkor ülj le anyukáddal kettesbe beszélgetni,mond el,hogy nem szereted a barátját,de nem akarod a boldogságát tönkretenni,válasszatok egy olyan sulit,ahol kollégium is van.

Vagy beszélhetsz a barátjával is,lehet csupán olyan félreértés van köztetek,ami a kommunikáció hiánya miatt van.

Azt viszont ne felejtsd,ha azt akarod ,hogy felnőttként hallgassanak,akkor nincs hiszti,kiabálás,pofavágás.Össze is írhatod,miről akarsz beszélni.

2009. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

nem bántott minket,csak mindig magával törődött és kritizált..amúgy anyám megmondta nekem hogy ő a nevelőapámmal akar megöregedni..de ezt nem hagyhatom :'(

már tiszta depresszió vagyok miatta :S

de hiába mondom anyumnak ő azt mondja hogy hülyeség.

2009. dec. 16. 16:19
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
De mi bajod vele?
2009. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
apumnak is van barátnője,de vele nagyon kedves,és amióta anyumtól elvált minden barátnőjével nagyon kedves..lehetséges hogy azért mert született még egy kislánya,és átgondolta a dolgokat,hiszen amikor én születtem ők még nagyon fiatalok voltak.. 19 évesen házasodtak és az is lehet hogy ez miatt romlott meg a kapcsolatuk .. nem tudom,de legnagyobb álmom hogy újra egy család legyünk hárman :'(
2009. dec. 16. 16:22
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard összehozni őket. Annál rosszabb nincs ha két olyan ember van együtt aki fontos neked és egymást ölik. Hidd el jobb külön mint az állandó balhézás. Az én szüleim is elváltak. Jobb így.
2009. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

Mármint a nevelőapáddal mi a bajod, úgy értettem. Mi stresszel benne?


Egyébként ebből is látszik, hogy nincs értelme próbálkozni azzal, hogy összeboronáld őket. 1. úgysem sikerülne, 2. apud mással most boldog, anyud mellett egyértelműen azért volt olyan amilyen, mert nem volt jó a kapcsolatuk. Nem apud változott, hanem az élethelyzet, ezáltal közvetve az ő viselkedése is.

2009. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

nem fogok beletörődni..

azért köszi szépen mindenkinek (:

2009. dec. 16. 16:44
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon rossz ez Neked, de sajnos valóban nem tudsz mit tenni, az ő döntésük, az ő életük. Ha pedig apukád szemét volt anyukáddal, akkor jobb lesz így külön. Sajnállak, de nem hiszem, hogy bármit tudsz tenni.
2009. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim meg nem voltak hajlandók elválni, mert hát "rám voltak tekintettel". Csak így meg éppen állandóan marták egymást otthon. Nekik is jobb lett volna, ha különmennek és nekem is. Azt szerettem volna, ha elválnak végre és nem énrám hivatkoznak, és otthon veszekednek állandóan.

Hidd el, ha két ember nem tud együtt élni, akkor jobb, ha különmennek. Együtt érzek veled, de a nevelőapáddal fennálló probléma, az más lapra tartozik.

2009. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid kapcsolatát tekintve teljesen mindegy, beletörődsz-e vagy szélmalomharcot vívsz, annyit érsz el vele, hogy megnehezíted mindhármótok életét. Nem lehet összeerőltetni önérdekből két össze nem illő embert. Az nem érdekel, hogy NEKIK ez nem jó? Tudom, hogy fáj, de ne légy ennyire önző. Valószínűleg még nem tudod a helyükbe képzelni magad, szóval látszólag egy totál idegen példával élek, mert ez közelebbi számodra: Azt mondod a nevelőapád kikészít idegileg, és nem bírsz így élni. Hát, a szüleid pedig egymással nem bírnak élni! Ha Neked rossz egy ilyen állapot, Nekik miért akarsz hasonlót? Ilyen helyzetbe kényszerítenéd őket? Kinek jó az, ha szenvednek?
2009. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!