Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményekre...

Kíváncsi vagyok a véleményekre! Tényleg én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

kisbabánk a hétvégén a nagyszülőknél lesz.

párom(aki az apa)ma reggel közli velem, hogy beszélték barátjával, hogy őszombaton átmegy hozzá a barátja barátnőjét meg áthozzák hozzánk.

hát kiakadtam.én közösen gondoltam a pici nélküli időt eltölteni.szóval,hogy vagy együtt megyünk el valahova, vagy együtt itthon maradunk.

és persze én mindig csak kombinálok.

vélemények?

férfiak véleményére is kíváncsi lennék.

köszi


2009. jún. 16. 08:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
66%

Értjük!

Azt magyarázzuk!

Hogy ne várdd el ezt, mert úgy hamarosan nem a vágyott nő leszel, hanem kullancs.

Szeretne veled lenni, de ez egy jó alkalom kimozdulni. Mióta a baba megvan, sülve-főve egymás nyakán vagytok.

Értjük, hogy azt szeretnéd, hogy arra vággyon, hogy veled töltse minden percét.

Mind ezt szeretnénk. De ez egy vágy, egy illúzió. Erre vágyni lehet, de butaság elvárni. Bármennyire szeret.

Ezt taglaljuk itt! Mindenki megért téged, próbálunk rávenni, hogy változtass az elképzeléseden, beszélj, és érezd jól magad!

Ez egy vágy, hogy a kedves mindig utánunk ácsingózzon, ilyet elmesélhetsz a barátnődnek, de ha 100 %-ig megvalósulna egyszer, te menekülnél először, hogy folytogatnak. Meséld el a párodnak, mennyire vágysz utána.

Fordítsd pozitívvá ezt a kellemetlen érzést.

Nem várhatod mástól a boldogságot! Saját magadban van.

Ezek a remények csak sóvárgásra ösztönöznek. Nem vagy te egy tüdőbajos regényhős! alakítsd úgy a hétégédet, ahofgy szeretnéd! Értjük mind, hogy a párodtól várnád, de lehetetlenre vágysz. Habár nagyon szinpatikus a vágyad.

De a yakorlati megoldás az, hogy aegyszerűen megszervezed, hogy jó legyen, és mindenki boldog lesz. Ezóta már meg is lenne.

Azelőtt hogy volt? Mikor kezdtetek ismerkedni? Ügyesen megszervezted, hogy jó legyen! Előre!

2009. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettéosztjátok az időt, az első felét külön töltitek, a második felére közös programot terveztek, akkor ez a rossz érzés boldog, izgalmas várakozássá fog alakulni, mit mikor még csak randevúztatok, és sokkal jobb lesz, mintha csak ketten lettetek volna végig.

Ne tépelődj azon, mit miért csinált, inkább azon, hogy mit fogysz felvenni, hogy fog meglátni (kápráztasd el!)hol fogtok találkozni..

A nőt meg passzolják le máshová, ne vállald el!

2009. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"Mióta a baba megvan, sülve-főve egymás nyakán vagytok. "

ez nem így van,neki van lehetősége máskor is mással szórakozni, és bizony kéthatente meg is teszi.de velem most tudna lenni.

2009. jún. 16. 10:25
 24/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a 10.11.es válaszolónak, na ő az aki érti mi a gondom.
2009. jún. 16. 10:26
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia, megertelek en is igy gondolom ahogy te, es szerintem tobben is itt a hozzaszolok kozott. Csak egy kicsit jol esik a masikat pocskondarozni, kiforgatni mas szavait.

Mondd meg a parodnak, hogy te mindig a babaval vagy, o elmegy a baratjahoz mindig, de most ne tegye! A baratjaval akkor is tud talizni amikor te a babaval otthon vagy.

A baratod baratnojevel neked milyen a kapcsolatod, joban vagytok, ismeritek annyira egymast hogy egyutt toltsegtek a hetveget el?

Azert milyen onzo a parod! Maganak megcsinalja a programjat, de gondolja hogy te se unatkozzal odakuldi a csajszit is. Honnan vette a parod, hogy te a csajszinak orulni fogsz????????

Szerintem mondd meg a parodnak hogy szervezzen kettotoknek programot, vagy esetleg 4-en, ha nem, akkor te hivd fel valamelyik baratnodet es vele toltsd el a hetveget, ne a parod baratnojevel!

2009. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
hát nem mondanám, hogy a barátnőm, de találkoztunk már többszőr, aranyos csajszi, nem is vele van a gond, hanem én a párommal szeretnék/vagy vele is/együtt lenni.
2009. jún. 16. 11:11
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem túlzásba viszed. Gondolom egész nap együtt vagytok, amikor lehet (ő dolgozik, de hazajár és nem el a haverjaival szórrakozni nem?) Egy kicsit több időt fordítsatok magatokra is, ne csak kettőtökre!
2009. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%

Azt kérdezted, túlzásba viszed-e? Vélaményem szerint igen. Szeretnéd, ha veled akarna lenni. Ő meg mást tervezett. Ez nem jelenti azt, hogy ő nem szeretne veled lenni. Csak most mást tervezett. Kedves, hogy te vele szeretnél lenni. Lesz még olyan is, mikor meg ő szeretne veled lenni, te meg pont mást terveztél.

Ilyen ez az élet. Attól ő ugyanógy szeret.

talán nem is gondolt rá, hogy beérnéd pusztán vele. Hogy neked az kikapcsolódás lenne.

A férfiak általában nagy ötletnek tartják összehozni a barátnőiket. :)

Semmiképp nem lenne jó, ha ilyeneken bemorciznál.

Persze, hogy azt szeretnéd, hgy veled legyen. De egy férfinak nem kell mindig tenyéren adni ezt, hogy olyan biztos legyen. Hadd izguljon néha egy kicsit a szerelmedért, néha kell az egy kapcsolatnak.

Ne mutasd ki, hogy hiányzik, hadd egye a fene egy kicsit, milyen jól elvagy nélküle! Az ilyesmi sokszor felpezsdíti a férfiak udvarlókedvét! Egy nő.

2009. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

néha-néha, ne mindig velem.................

de 14hónap az első ilyen hétvége!!!!!

2009. jún. 16. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!