Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményekre...

Kíváncsi vagyok a véleményekre! Tényleg én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

kisbabánk a hétvégén a nagyszülőknél lesz.

párom(aki az apa)ma reggel közli velem, hogy beszélték barátjával, hogy őszombaton átmegy hozzá a barátja barátnőjét meg áthozzák hozzánk.

hát kiakadtam.én közösen gondoltam a pici nélküli időt eltölteni.szóval,hogy vagy együtt megyünk el valahova, vagy együtt itthon maradunk.

és persze én mindig csak kombinálok.

vélemények?

férfiak véleményére is kíváncsi lennék.

köszi


2009. jún. 16. 08:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan nő vagyok, de szerintem felejtsd el a "gondoltam" kezdetű mondatokat. Két ember között amit megbeszélnek, megállapodnak róla az fix. Az, hogy te gondolsz valamit, az az esetek 99 százalékában nem ér semmit, hiszen a párod nem gondolatolvasó, hogy kitalálja a gondolatodat. Más lenne a helyzet, ha megállapodtatok volna a kettesben eltöltött hétvégében, akkor lenne okod morcosnak lenni. Így szerintem nincs.
2009. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

jó, lehet hogy igazad van, DE! miért a haverjával egyezteti a hétvégi programmját elsősorban, mikor tudja, hogy végre én is szabad leszek?

és nem az lenne a normális, ha ő is úgy gondolná, mint én, hogy nincs itthon a pici és tudunk együtt lenni?

2009. jún. 16. 08:50
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

én első

Ne magadból indulj ki! Sok félreértéstől megkímélheted magad a kapcsolatodban, ha nem feltételezel dolgokat.

Neki most nem az a normális, hogy veled kettesben legyen, mert gondolom benne volt egy beszélgetésben a haverjával, felmerült, hogy átmegy, valami "szörnyen fontos" dolgot el akarnak intézni. Nem is gondolt bele, hogy kettesben is lehetnétek.

Tehát, ha szeretnél valamit, mindíg mondd meg, a férfiak a szóból értenek, a vágyaidat csak iszonyú ritkán találják ki.

(több mint 20 év boldog házassággal a hátam mögött)

2009. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
szerintem igazad van, en ezt megbeszelnem a parommal a helyedben. hogy miert nem Veled tervezte a programot? vagy akkor mar tervezzetek negyesben este meg legyetek egyutt otthon:) kossetek kompromisszumot
2009. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Mert állandóan veled van és gondolta, lesz egy kis kikapcsolódás mindkettőtöknek. Neked is. Ha te mást terveztél, mondd meg. N eveszekedve, hanem szeretlek drágám, csak veled lennék.

De szerintem is jobb ötlet a barát-barátnő, neked is jó lenne egy kis kizökkenés. Miért nem csináltok valamit négyen? Bowlingozni?

2009. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétvégébe befér a barát, a barátnő, egyedüllét(pl. kozmetikus) és kettesben romantikázás is. Ne hozza oda a nőt, mozduljatok ki valahova! Eleget ülsz otthon. Menjetek el shoppingolni vagy koktélozni! Vagy napozni!

Este lehetsz apával úgyis.

2009. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

soha ne tervezz elore es egyedul mert mindig mas jon ossze


24 fiu

2009. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, még hozzátenném, hogy akkor is átszokott menni a haverjához, mikor itthon van a pici, és ezért gondoltam, hogy akkor most ne ez legyen neki a fontosabb.mondtam neki, hogy nekem ne hozzon ide senkit, vele szeretnék, vagy elmenni valahova, vagy itthon lenni, de nem érti.de lehet csak én vagyok ki egy kicsit.
2009. jún. 16. 09:16
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Mert gondolom, kicsit elhanyagoltátok a barátaitokat mióta megvan a baba.

Miért nem először veled egyeztet? Neked kellett volna mondanod, ha volt ötleted(hogy legyetek kettesben)!

Neki a barát volt az ötlete, nyilván vele beszél először.


Nem jó, ha elvárod, hogy az jusson eszébe neki is mint neked. És beszéd helyett duzzogsz, ha neaggyisten neki más ugrik be először..

Ezek a titkos elvárások majd (érthetetlen, váratlan) kiakadások nem tesznek jót a kapcsolatnak.

Ha vágysz valamire, el kell mondani. Lehet, hogy szívesen kedvedre tenne, ha tudná, mit szertenél. Előre...

44/N

2009. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, én se szeretném, ha odahozná a barát nőjét megbeszélés nélkül. Én örülnék, hogy végre elmehetek abarátnőmhöz, a könyvtárba, vagy végre azt csinálok egy kicsit, amit akarok. (gyantáznék)

Belefér ebbe a barát is meg a kettesben program is. Osszátok be az időt! A nőt ne fogadd, menj a saját barátnőddel.


És mégegyszer: soha ne sértődj meg, ha nem azt gondolja, amit te. Ilyet nem szabad elvárni. Ez a hosszú házasság (és élet) titka.

2009. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!