Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzásba vittem a...

Szerintetek túlzásba vittem a hálát?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé kedvelem a főnöknőmet, rendes meg minden, de azért mégiscsak a főnöknőm és ezért van is bennem bizonyos távolságtartás. Szóval nem tudok vele teljesen lazán viselkedni. Ám ma egy nagyon rendes dolgot tett nekem, én pedig megöleltem. Ilyet még nem tettem. Örült neki, ezt láttam rajta. Szerintetek rosszul tettem? 20/L
2011. szept. 17. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugrottam már nyakába szinte vadidegennek, csupán azért, mert számomra nagyon jó hirt hozott. Szerintem, ha nem mindennapos dolog, akkor csupán mosolyogtató.
2011. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnök is ember.. vannak kivételek, az tuti, de a többség azért emberi lény, nekik pedig a használati útmutató alapján jól esik a szívből jövő ölelés. :)
2011. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked a távolságtartásba ez belefér, akkor nem. Mindenesetre nem megszokott, hogy ölelgetjük a főnököt, ne csodálkozz, ha ezek után rádmoccan
2011. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
FőnökNŐ :). Érdekes lenne, ha rámmocanna.
2011. szept. 17. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ufff :D


Ne haragudj, nem jól olvastam....



Mondjuk még rádmoccanhat, ki tudja XDXD


Ne felejtsd el, 2011-et írunk. Ha a Jóisten akarja, a kapanyél is elsül...:)

2011. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DDD
2011. szept. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!