Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Első lombikom...

Szerintetek? Első lombikom volt. A tesztek kicsit összezavartak, pedig nem vittem túlzásba. A mai negatív lett, az első kettő pozitív.

Figyelt kérdés

1. ET+11 nap One step teszt halvány pozitív

2. ET+13 nap One step teszt halvány pozitív

3. ET+14 nap (ma) Amazon teszt (10-es erősség) negatív, illetve mintha valami derengene....

Vélemények?


2011. máj. 31. 09:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és mindegyik reggeli első vizeletből.
2011. máj. 31. 09:42
 2/15 sumergo ***** válasza:
36%
Lombikos vagyok, szerintem bizony túlzásba vitted. Tudom milyen nehéz, ne gyere ezzel, 5 lombikon voltam, csak az utolsó sikerült, de egyszer sem teszteltem otthon! Mindig megvártam a visszarendelés időpontját. Nem véletlen, hogy melyik időpontra hívnak vissza, hiszen az már biztos eredményt ad, ráadásul meg is vizsgálnak, ami még biztosabbá teszi a teszt eredményét. Neked nem kell visszamenned tesztelni?
2011. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzásba vitted. Gondolom gyógyszereket szedetnek Veled most is, ez miatt pedig a teszt nem megbízható, a gyógyszerek félrevezethetik azt. Várd meg az orvosi vizsgálatot, ott fog biztosan kiderülni hogy mi van. Ne idegeskedj és türelem!

Majd írd meg, hogy mi a helyzet! Szorítok!

2011. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát, bocs, az utolsó alkalommal mikor voltam még azt sem mondták, hogy majd menni kell, ezt elfelejtették közölni. Csak annyit mondtak, hogy pozitív teszttel telefonáljak.

Viszont már telefonáltam, de majd csak 1 óra körül beszélhetek a doktornővel.

Hát majd a második lombik alkalmával okosabb leszek!!

2011. máj. 31. 10:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a szorítást!
2011. máj. 31. 10:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz második lombik (vagy a tesóra gondoltál? ;) )

Sikerülni fog, így állj hozzá. Én se bírtam volna ki.

Figyelj, mivel nem azonosak a tesztek, és mivel ráadásul az amazonon is dereng valami, én reménykednék.

2011. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt csak sumergo válaszára írtam, mert ő már okos az 5 lombikjával.

És itt ahova én járok, tényleg nem közöltek semmit, csak hogy csináljak tesztet, és pozitív eredménnyel telefonáljak.

Persze, bizakodok nagyon!

2011. máj. 31. 10:52
 8/15 A kérdező kommentje:

És tényleg úgy terveztem hogy csak a beültetés utáni 14. napon csinálok, de mivel 10.napon iszonyatosan görcsölt a hasam, nagyon elkeseredtem és másnap megcsináltam.

De mit magyarázkodok itt? Ez csak sumergo-nak szól.

2011. máj. 31. 10:55
 9/15 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, hát nem kell mennem vérvételre, hanem még csinálnom kell tesztet később.
2011. máj. 31. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a későbbi teszt eredménye! Szorítok!
2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!