Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Első lombikom...

Szerintetek? Első lombikom volt. A tesztek kicsit összezavartak, pedig nem vittem túlzásba. A mai negatív lett, az első kettő pozitív.

Figyelt kérdés

1. ET+11 nap One step teszt halvány pozitív

2. ET+13 nap One step teszt halvány pozitív

3. ET+14 nap (ma) Amazon teszt (10-es erősség) negatív, illetve mintha valami derengene....

Vélemények?


2011. máj. 31. 09:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megírom!
2011. máj. 31. 16:19
 12/15 sumergo ***** válasza:
Hidd el szorítok én is! Nagyon meglepődtem, hogy nem kell visszamenni tesztelni, azt hittem ez alap, mert ha sikerül, ha nem, a doki még olyankor rád néz, hogy minden rendben van-e odabent. Bocsi, tényleg nem tudtam hogy van ilyen, nem akartalak egyáltalán bántani. Tapolcára jártam, és ott kb. 4 hetesen mindenkit visszahívnak tesztelni, még az inszeminációsokat is, így nem kell otthon tesztelni. Sajnálom! Sok sikert! :-)
2011. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm!
2011. máj. 31. 20:20
 14/15 A kérdező kommentje:
ET+21 napon voltam vérvételen minimális 1,5 volt a hcg. Majd legközelebb sikerül.
2011. jún. 15. 15:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de hidd el, nincs veszve semmi!!! Legközelebb sikerülni fog!
2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!