Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tulzásba vittem és ronda...

Tulzásba vittem és ronda lettem, ma kezdtem el helyrehozni amit elrontottam szerinted ez így már jó?

Figyelt kérdés

elkezdtem fogyókúrázni kb fél éve, 30 kilot adtam le de amióra fogyózom kimaradt a menzeszem (már lassan 8 hónapja semmi) körmöm, hajam töredezik, sápadt és fakó vagyok, mert sajnos átment koplalásba, mivel jön a jó idő így a pólós-toppos idő belenéztem a tükörbe és szörnyen vettem észre hogy egy csont és lógó bőr lettem )mellem, fenekem teljesen eltűnt

ezért ma elhatároztam hogy ideje egy kicsit többet enni. ma ezeket ettem:

reggeli 2szelet graham tk toast kenyér 2 szelet csirkemellsonka, 1 sz light mozzarella sajt 3db retek kígyóuborka

tízórai: 2 db alma

ebéd: egy tányér rizsehús-rizs+sertéshús+kukorica+vajbab+répa+borós összekeverve 3 db csemegeuborka, kb 30 db gyöngyhagyma

uzsira ettem 2 szelet füstölt medvehagymás sonkát, 2 szelet csirkemellsonkát

vacsora: 1 pohár kefír+ 4 rk túró+ 2 db kiwi

ez így már jó

mindennap máshogy jön ki ma így jött össze

166cm 48 kilo 19 éves lány

köszönöm


2011. ápr. 9. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki 30 kilót ad le, és a vége 48, annak mind lógni fog mindene, ezzel nem lehet mit csinálni. Egyébként a 48 nem extrém kevés a 166 centihez. Nem azért nem menstruálsz, mert 30 kilót fogytál, vagy mert 48 kiló vagy, hanem mert koplaltál. Ha nem koplalással adtad volna le, akkor nem lenne semmi gond. A kajálásod így egész rendben van egyébként, de az uzsi meg a tízórai nagyon kevés. Tízóraira is menjen normális szénhidrát, és fehérje! MOndjuk tk. kenyér és cs.m. sonka. Uzsira meg egyél többet. 4 szelet sonka az semmi.
2011. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Mi a francnak kellett koplalni drága???? Így jártál. Szerintem nehezebb lesz helyrehozni, mint ahogy elcseszted


Lehet lepontozni!

2011. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

nagyon megbántam én se így terveztem elhiheted

egyre kevesebbet ettem és most vettem észre hogy gond van

pedig helyre kell hoznom muszáj lesz

de azért köszönöm

2011. ápr. 9. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én dettó uebben a cipellőben járok, csak 22 vok.

A seggem a sok izmosító gyaksinak hála lassan bár, de alakul, és igyekszem felemelni a kajamennyiséget, de nem minden sz.rral.

2011. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ettől félek én is, van pár kg, de amíg nem találom meg a megfelelő megoldást addig várok.

Estére egyél egy picit többet és próbálj meg tornázni.

Sok sikert kívánok szívből!

2011. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem:

- kezdj el sportolni, először keveset (amennyit bírsz) aztán érd el a heti minimum 3-4 alkalmat


- kezdj el vitamin bombát szedni - és ez alatt nem supradyn szerű sz@raokat értem...hogy rendesen feltöltsd a szervezetedet vitaminokkal

(pl.: [link] )


- ezen az oldalon pedig ki tudod számolni, hogy mennyit kell enned ha normális ütemben szeretnél hízni:

[link]


(egyébként ez az étrend jónak tűnik :)

2011. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De igen, a 48 kg extrém kevés a 166 cm-hez. 17-es a BMI-je, 18-25 között normális.

Az ideális súlya 56 kg lenne, de 51-65 között már elfogadható. Ez azt jelenti, hogy ha egész életében 51 kiló, akkor normális, de ha 30 kiló fogyással érte el, akkor nagyon nem normális az alsó határon táncolni.

[link]


Amit leírtál kérdező, az egy normális diétás menü. Tekintettel arra, hogy neked híznod kell, ez KEVÉS.

2011. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Basszus. Komolyan megneztem, h en irtam-e ki ezt a kerdest, ugyanezek az adatok, csak en nem 30kg-ot, hanem 16-ot adtam le.

En is kevesnek erzem mar ezt a 48-at(166cm-hez), de hiaba probalkozok tobbet enni, nem megy...Ma meg pl nem is ettem es nem is erzem, h ehes lennek, pedig tegnap delben ettem utoljara.

En beallitottam a telefonomat, hogy 3 orankent csorogjon, h egyek valamit. Hatha igy nem felejtem el.Sok sikert!


20/L

2011. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát

hát az a baj hogy én se kívánok többet, de van hogy ki is marad étkezés mert pl ettem vacsira 20dkg túrót és 1 kiwit és tele vagyok

ebéd pedig tonhalkonzerv volt 5-6 szek pulykahusival, 2 abonettel és 3 db csemegeuborka de teljesen teli vagyok

2011. ápr. 12. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:

én pár centivel vagyok magasabb nálad, és én is 48-50 kg vagyok. Mondjuk én nem fogyózok, alapból ilyen vagyok.

Én ettől a kajától tuti éhenhaltam volna, amit te itt leírsz. Én lazán meg tudok enni fél doboz kiwit csak úgy kaja után desszertnek..te meg 2db-okról írsz itt.

Szerintem kezd el normálisan enni egészséges dolgokat.


Én pl: ma eddig ezeket ettem:

Reggeli: 1 pohár joghurtba kevertem 2 ek gabonapelyhet + tejeskávét ittam (mézzel, vagy nádcukorral iszom) 2 babapiskótával.


Tízórai: Tökmagos-sajntos stangli + 1 pohár 100% ananászlé.

Ebédre pedig: paradicsomleves lesz, rakott karfiollal + valami desszert féle vagy egy pohár joghurt, vagy puding, vagy túrórudi.

Uzsonna: Valami gyümölcs, banán, alma, körte, eper, ami épp van + 3in1 kávé vagy valami gyümölcstea mézzel.

Vacsora: tojásrántotta (most szezonja van a medvehagymának azt szoktam bele tenni, nagyon egészséges), főtt tojás, joghurt, kefír pár kanál zabpehellyel, vagy zabkorpával, párolt káposzta hallal, vagy husival, virsli, tojáskrémes kenyér (teljes kiőrlésű, barna, sokmagvas) vagy magam sütök valami péksütit pl, túrós pogi lenmaggal a tetején, vagy káposztás pogi stb..én úgy csinálom, hogy fele-fele arányban keverem a sima lisztet a teljes kiőrlésűvel.

Próbálj egészséges dolgokat enni.

Én az édességet sem iktatnám ki teljesen...lehet egészségesen is készíteni sütiket...monjuk minden napén sem eszek sütit, mert időm sincs sütni, de hétvégén mindig csinálok valami finom, egészségesebb nasit, pl Gyümölcstorta jó sok gyümivel...

2011. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!