Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményekre...

Kíváncsi vagyok a véleményekre! Tényleg én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

kisbabánk a hétvégén a nagyszülőknél lesz.

párom(aki az apa)ma reggel közli velem, hogy beszélték barátjával, hogy őszombaton átmegy hozzá a barátja barátnőjét meg áthozzák hozzánk.

hát kiakadtam.én közösen gondoltam a pici nélküli időt eltölteni.szóval,hogy vagy együtt megyünk el valahova, vagy együtt itthon maradunk.

és persze én mindig csak kombinálok.

vélemények?

férfiak véleményére is kíváncsi lennék.

köszi


2009. jún. 16. 08:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor most én érezzem rosszul magam?szóval az bánt, hogy nem velem akart programot csinálni, mikor végre lehetne.ennyi

:(

2009. jún. 16. 09:24
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
Talán úgy kellett volna kezdened az egészet, h ti ketten. ÉN megértelek, én is kiakadnék. Jogos az is h a haverjaival menjen, de ha végre veled lehet kettesben miért választ mást?Pláne ha velük amúgy is együtt van. Én a helyedben már büszkeségből se lennék vele. éreztetném h haragszom, nem kéne az a nő se, hívnám a barátnőm és csak azért is jól érezném magam, aztán otthon boldognak látszanék, de nem mesélnék semmit ! :P
2009. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne érezd rosszul magad. Szerintem evidens, hogy ha kicsit kettesben tudtok lenni, akkor azt nem mással töltitek !


Előző

2009. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ne érezd magad rosszul, mondd meg a párodnak: kedvesem én úgy terveztem, hogy ma végre nem nyüszög itt a kicsikénk, csak ketten lehetnénk. Esetleg elmehetnénk valamerre ketten. Olyan jó lenne...

ha csak gondolod magadban, hogy ezt-meg azt szeretnél, abból a másik még nem tudhatja...merthogy nem gondolatolvasó a drága.

Miért a barátjával tervezi a hétvégét? Hát mert férfiemberből van a drága. Ezt meg az elején is jó lett volna letisztázni. Nálunk a férjem mindig a legkedvesebb unokatesója programjához igyekezett igazítani a miénket!!! Ha jött a párocska, akkor nekünk szaladni kellett mamáékhoz, mert ott volt a nagy családi ciriburi... az sem volt baj, hogy hetekkel előtte elterveztünk egy programot aznapra.

Ha morogtam, az volt a válasz, hogy: "De értsd meg Cica, Ők most érnek rá!" na és? én meg mos sz...om le, hogy mikor érnek rá. Aztán egszer berágtam egy ilyen eseménykor és közöltem hogy én is progit szerveztem a barátnőmmel. Nem is mentem az uncsitesós ciriburira hanem a barátnémmal kirándultunk egy tóparton.

Apuci soha többet nem szervezett progit anélkül, hogy megkérdezett volna.

Azért kérdezd meg tőle, miért alapvető nála, hogy a haverral beszél meg programot első körben?

De ne vitázz. Ha már van egy szabad hétvégétek ne rontsd el. Hátha helyre lehet még tenni az ügyet.

2009. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

A párod nem a tulajdonod, lehetnek önálló ötletei, gondolatai. És nem kell mindig a szoknyád mellett ülnie. Ha erre kényszeríted, hamarosan faképnél fog hagyni.

Ráadásul ez nem is olyan égbekiáltó disznóság - az én véleményem szerint. (Nőci vagyok)

2009. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántson, hanem érezd jól magad! Nem kell elfogadod a felkínált programot, ha nem tetszik.

Ha akarsz, megsértődhetsz, de az mire jó?

Csinálj olyan programot, amihez kedved van, beszélj meg az emberrel közös programot is, belefér az!

És máskor mondd el rögtön, hogy mit szeretnél, mikor eszedbe jut!


Értelek, neked rosszul esett, hogy neki nem az jut eszébe, ami neked. De ezt ne nagyon hangoztasd! Akár milyen közel álltok, külön agyatok van!

Szerintem itt mind értünk, hogy mire vágysz: hogy találja ki a gondolatodat! Ez nagyon aranyos, de irreális vágy! Hidd el, ő azt hitte, hogy Te örülni fogsz az ötletének!

Én néha-néha csak azért elfogadom apárom ötletét, amit nekem csinál meglepetésként, hogy hadd örüljön, ha már töri magát, még ha máshoz is lett volna kedvem. És általában kiderült, hogy mégis jól érzem magam.


Mindn sértődésre fordított perced elvesztett idő.

Attól hogy szeretitek egymást, még másra is kell időt szánni.

2009. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
Menj el pasizni egy kicsit a barátnőddel! Nem komolyan, csak hogy észrevedd újra a nőt magadban. Semmi egyéb, csak hagyd kicsit nézegetni magad. Feltöltődtök, és a párod is észre fogja venni benned este az istennőt.
2009. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

nem az a lényeg hogy miért nem lát az agyamba, hanem hogy miért nem velem akarna lenni inkább?

ááá, mindegy!!!!!!!!

2009. jún. 16. 09:55
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én sem vagyok egy túl korlátolt nő, de az nekem sem biztos tetszene ilyen szituban, ha meg sem kérdeznek, és úgy "erőszakolják" rám a barát barátnőjét, ha jól vettem ki a szavaidból. A párom ilyen helyzetben biztos megkérdezné, mit szeretnék, hogy lenne-e kedvem más társasághoz, vagy inkább kettesben. Embere válogatja, és mivel ő pasi, Te meg nő, ezért sok dologgal kapcsolatban más-más dolog jut eszetekbe elsőként. Üljetek le, beszéljétek meg, hogy fél napot kettesben, felet pedig társaságban lesztek. Remélem jól sikerül a napotok!
2009. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút megértem,mi esik neked rosszul,nekem 3 hós lányom van,tudom milyen nap mint nap otthon "ülni".Hasonlóan szarul érezném magam,ha a párom nem velem töltené el a szabad hétvégéjét,de az én páromnak is meg kell mondani,hogy mire is vágyok.Szerintem a válaszolók közül sokaknak vagy nincs kisgyerekük,vagy elfelejtették milyen érzés volt 24 órán keresztül egy babával foglalkozni.Nyilván ha barátnőzésre vágynál,akkor azt választottad volna,de az újdon sült anyukának nagy szüksége van arra,hogy amikor lehetőség adódik,kettesben lehessen a párjával,mert már soha nem lesz olyan semmi,mint a baba születése előtt volt.És ez nem jelenti azt hogy a szoknyája mellett ül egész nap,mert nem ugyanaz 3-asban lenni a babával együtt,mint kettesben a párunkkal.Tehát mond el neki,hogy te vele akarod eltölteni a hétvégét,a barátjával bármikor lehet,de te nem hagyhatod ott nap,mint nap a csöppséget,hogy romantikázz egyet a pároddal.Biztos vagyok benne ,hogy megértő lesz,pláne ha belegondol,mikor is voltatok utoljára kettesben.
2009. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!