Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok hány olyan...

Kiváncsi vagyok hány olyan családos nő van itt aki dolgozik és közben a háztartásat is vezeti?

Figyelt kérdés
Csak mert az én anyám szerint az h dolgozik indok arra h semmit nem csinál itthon. Még mikor szabad napja van sem, mert akkor meg azzal jön h az azért van h pihenjen.
2012. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Igen akkor is kiakadnék ha apám szarna bele mindenbe, de ő nem teszi. De inkább hagyjuk is ezt a kérdést épp elég választ kaptam. Köszönöm Viszlát
2012. márc. 25. 21:55
 42/45 anonim ***** válasza:

2 felnőtt munkanélküli van otthon még jó hogy nem csinál semmit én se tenném, és ez független attól hogy menyire házias amúgy.

Az meg hogy fel vagy háborodva hogy nem ad pénzt valamire az is túlzás ez is független attól hogy azért nem dolgozol mert nem találsz melót.

2012. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Olvasd el Polcz Alaine Rend és rendetlenség című könyvét. A számítógépes játékfüggés pedig lelki betegség (keress rá a keresőben).
2012. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Szegény anyád rájött,hogy 8 óra munka mellett nem lehet gyereket vállalni.

Túl sokat dolgoztatják túl kevés pénzért az embereket.

Semmi szórakozása nincs.

Én soha nem vállalnék gyereket.

Ha egyedülálló vagy és megterhelő napi 8 óra munka.És még otthon utána a teendőket is elvégezni.

Mikor él,szórakozik az ember?

Szerintem kb napi 4 óra munka lenne az ideális.

De nem én írom a törvényeket.

Sajnos anyád már beleesett a hibába.Családban akart élni.

És utólag jött rá,hogy milyen nehéz.

Okos ember mások hibájából tanul.

Nekem soha nem kellene,örülök,hogy magamat eltudom tartani és élvezem azt a rövid életet,amíg lehet.

2014. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Talán ha majd olyan színvonal lesz,hogy átlagos emberek tarthatnak bejárónőt,takarítót,és munka után mér ezzel nem kell foglalkozni,akkor talán boldogabbak lesznek az emberek.

De sajnos a mai politikai elit nem erre törekszik.

Minél nagyobb távolságot akarnak húzni a gazdagok és a szegények között.

2014. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!