Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok hány olyan...

Kiváncsi vagyok hány olyan családos nő van itt aki dolgozik és közben a háztartásat is vezeti?

Figyelt kérdés
Csak mert az én anyám szerint az h dolgozik indok arra h semmit nem csinál itthon. Még mikor szabad napja van sem, mert akkor meg azzal jön h az azért van h pihenjen.
2012. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5
 31/45 tetro ***** válasza:
voltam hasonló cipőben. éppen ezért nem értelek. össze kell csomagolni, és el kell költözni. az hogy nincs saját kereseted az csak egy kifogás. hivatkozhatna erre mindenki, csak a többséget nem támogatják. kezdj el dolgozni, és olaj.
2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Próbálok. Folyamatosan munkát keresek. Már épp úgy volt h elköltözünk párommal albérletbe, mikor mind a kettőnknek megszünt a munkája. Ha lenne valami akkor az lenne az első dolgom h elmennék
2012. márc. 25. 16:33
 33/45 anonim ***** válasza:
Anyu 4-ig dolgozik, utána főz másnapra, kertben dolgozik, vezeti a háztartást. Persze próbálok segíteni neki, de mivel én 5-kor járok haza így nem nagyon tudok, hétvégén én takarítok, hogy tudjon pihenni.
2012. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Szia! Ők mindenkit visszahívnak és állást is ajánlanak: [link] próbáld meg. Önéletrajzot kell nekik küldeni és kb. másfél héten belül biztosan hívnak. Fiatalokat keresnek, szóval nagy esélyed van. Érettségit kérnek, az nem tudom van-e neked. Próbáld meg.
2012. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Amit a 34-es válaszoló írt,az ügynökösdi.Ha nincs jó dumád,nem tudsz ráerőszakolni biztosításokat meg egyebeket másokra,akkor nem keresel egy fillért sem.És egyéni vállalkozóit is kell hozzá kiváltani.Szóval sztem gondold meg hova jelentkezel
2012. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Én minden nap h-p-ig 6-16-ig dolgozom.Van egy lányom férjem és háztartást is vezetek.
2012. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
60%

Ha NEKED nincs munkád, de a szüleid tartanak el, akkor a TE KÖTELESSÉGED lenne a háztartást vezetni (mosogatás, fözés, takaritás), MERT TE nem csinálsz semmit, anyád dolgozik, meg apád is.

A ehyledben leégne a képemröl a bör, hogy ingyenélöként lakom náluk és még nekem áll feljebb, hogy a másikak a MUNKA UTÁN nem kezdenek neki az otthoni munkáknak, miközben én a számar járatom csak.

2012. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
50%

De tudod a háztartás alapból nem CSAK anyukád dolga.

Annyira szürreális, ahogy elképzelem, hogy anyukád ül a gép előtt, te meg apukád csak nézitek, és vártok, hogy legyen valami.


Előzőnek igaza van; ha munkanélküli felnőtt lennék, otthon laknék, és a szüleim dolgoznának, eltartanának, a minimum az lenne, hogy tisztaság és ebéd/vacsi várná őket.

2012. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Akkor leírom megint a gyengébbek kedvéért.

Nem fizetek ugyan számlákat de mindent amire szükségem van én veszem meg magamnak a saját pénzemből mivel több mit 1 év munkaviszonyom van és kapok támogatást. Soha nem kérek anyáméktól pénzt. Aki ingyenélő az tesőm mert ő mindíg anyámékat húzza le és szart sem csinál itthon.

És ezt am úgy kell elképzelkni h én meg apám gürizünk anyám meg mereszti a nagy seggét. Épp ez az h mikor munkám volt is MINDENT én csináltam meg ő meg szarik mindenre. Nem tudom már hogy írjam h felfogjátok.

ÉN GÜRIZEK Ő TESPED A GÉP ELŐTT.

Nem mondta senki h CSAK az ő dolga, de nem is CSAK az enyém. Épp úgy felemelhetné a seggét a kúrva játékja elől mit ahogy én megteszem h felállok és elmosogatok.

Más: Arra nem képes hha bográcsolunk v valami akkor kitolja a fejét. Csak zabálni jön de az is annyi h szed és megy a gép elé

2012. márc. 25. 21:39
 40/45 anonim ***** válasza:

Ha fordítva lenne, akkor is kiakadnál? Mármint anyukád csinálná a "dolgát", és apukád tespedne a gép előtt?


Mert én sok családot ismerek, ahol ez van. Apuka egész nap nézi a netet megbabonázva, anyuka meg dolgozik, főz, mos, takarít, gyereket nevel. Az én anyukám is anno. Sok nőnek sajnos ez a sorsa.


Úgyhogy rengeteg nő van, aki dolgozik és háztartást vezet tespedő férj mellett. A helyzet nem új, nálatok csak a szereposztás változott.

2012. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!