Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek arra aki nem...

Miért irigyek arra aki nem dolgozik mégis van pénte? Pl haztartásbeli vagy forgatja a pénzt akármi

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pénze
2012. febr. 12. 21:51
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert van aki gürizik napi 8-12-be mint az állat, mégis kilátástalan minden, valakinek meg a feneke alá tolnak mindent. 14L
2012. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akinek esze van, nem irigykedik. A pénzforgatás még oké, az, hogy mások tartanak el, eléggé necces, mert baromi kiszolgáltatottá tesz, még akkor is, ha pillanatnyilag nem érzed.
2012. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
én nem irigykedem.nem foglalkozom más dolgaival.attól nekem nem lesz jobb..
2012. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Azoknál a kérdéseknél szokták hajtogatni, hogy mindenki irigy, ahol a 20 éves liba azzal henceg itt, az oldalon, hogy a 35 éves vállalkozó hapsija mellett nem dolgozik, csak szolizgat, meg körmöshöz megy, mert bejárónőjük van.
2012. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, miért hiszed azt, hogy irigyek.

Csak azért, mert valakinek nem tetszik az az életmód, nem feltétlenül jelenti azt, hogy irigy rá.

Ez eléggé gyerekes magyarázat.

2012. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha háztartásbeli annak biztos megvan az oka.

-lehet hogy főállású anya

-a gyermekek kicsik még , nem lehet felügyelet nélkül hagyni őket

-tartósan beteg gyermek

-valamiféle tartós , testi , mentális betegsége van amiért nem tud dolgozni

-a férj nem engedi dolgozni , bármily hihetetlen de ilyen is létezik , találkoztam is ilyen esettel


Nagyon sok oka lehet hogy a nő háztartásbeli.Az Egyesült államokban egyáltalán nem furcsa ha egy nő háztartásbeli főként ahol sok a gyerek.

2012. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem irigykedek...szerintem piszok unalmas lenne az élet, ha egész nap itthon tespednék...
2012. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

-engem nem érdekel, egészen addig ameddig nem akarnak meggyőzni arról, hogy az de jó

-én elhiszem, hogy jó pl. háztartásbelinek lenni, max a gyerek 2-3 éves koráig, utána is ülni a babérokon nekem már nem menne

-végül engem nem érdekel kinek honnan van pénze, az élet rohadt igazságos, ha nézem kinek jutott több kinek kevesebb akkor előbb utóbb felkötöm magam...

2012. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Rám sosem irigykedtek, pedig itthon vagyok és nem dolgozok és nem toltak mindent a fenekem alá. Dolgoztam, megteremtettem azt amit meg kellett. A férjem dolgozik, megtehetjük, hogy én itthon maradjak a gyerekünkkel és csak vele foglalkozzak. Mellette tanulok és az elején volt takarítónőnk is, hogy segítsen a házimunkában. Aki irigy az nem elég érett szerintem. Nem irigykedni kell, hanem tenni mindenkinek a saját dolgát. Bár végülis sopánkodni mindig könnyebb...:)
2012. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!