Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok hány olyan...

Kiváncsi vagyok hány olyan családos nő van itt aki dolgozik és közben a háztartásat is vezeti?

Figyelt kérdés
Csak mert az én anyám szerint az h dolgozik indok arra h semmit nem csinál itthon. Még mikor szabad napja van sem, mert akkor meg azzal jön h az azért van h pihenjen.
2012. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

8

Hát eddig az volt h én csináltam minden. Főztem mostam takarítottam, még akkor is mikor melóztam. A 24 éves testvérem meg ugyan az mint anyám. Egész nap a gép előtt tesped csak neki még munkája sincs. Én többet dolgoztam már mint ő egész életében. Mégis ő a jó gyerek neki nem kell semmit csinálni ő mindent megkap. Ezért is untam meg h nekem én meg gürizek anyám helyett és mégis én vagyok a szar

2012. márc. 25. 14:18
 12/45 tetro ***** válasza:
költözz el
2012. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Az a probléma h míg nincs melóm addig nem tudok.Pedig hidd el megtenném. Pénzem sajnos ugye így nincs és senki nincs akihez mehetnék. Párom szülei már felajánlották, de nekik nem akarok a terhükre lenni. Van elég gondjuk nélkülem is.
2012. márc. 25. 14:22
 14/45 anonim ***** válasza:
Nekem ez azért furcsa mert nekem is van családom.A párom sokat segít,de mindettől függetlenül azért én is meg teszek mindent amit kell.Van 2 gyerekem ,melóm,és én is szeretem a netet...előbb mindig meg csinálom amit kell aztán netezek ha marad rá idő.Általában marad...Apuddal nem tudnád ezt meg beszélni esetleg?26é
2012. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 tetro ***** válasza:
22 évesen az hogy amíg nincs melóm..., az baromira csak kifogás. a szüleid eltartanak, ha az egész háztartást neked kellene vinni, az sem lenne igazságtalan. ők dolgoznak, te meg dolgoznál otthon... persze abból amit írsz az derül ki, hogy anyáddal nehéz. akkor viszont állj a saját lábadra. itt az ideje.
2012. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Apum nem folyik bele. Annyira megunta már amit anyám csinál h inkább elmosogat néha ő. Egyedül vele van jó viszonyom.

És am meg is értem h miért nem szól bele. Anyám tipikusan az az ember aki tökéletesnek hiszi magát. Ha mond valamit az ember akkor ő a bunkó meg a hülye h szólni mert, de anyámban semmi hiba nincs.

Ha szól is neki valamiért apum, akkor apa a szar mert h ő is ilyen meg olyan meg amúgy is.

Nekem is mikor már nem tud mit kitalálni, a képembe vágja h ő az anya én meg a gyerek uh én nem hányhatok semmit a szemére.

Igen am ott kezdődik a baj h neki mindíg mindennél fontosabb a net. Volt h 1 hétig itthon volt és köv héten engem küldött h irassam ki a gyógyszerét mert már 1 hete nincs neki. Szabadnapján is felkel 10-11 körül és ül le a gép elé. Max betesz egy adag ruhát az autómata gépbe, de arra már lusta h kiteregesse. Beteszi a modókagylóba v bennehagyja a gépben napokig

2012. márc. 25. 14:34
 17/45 A kérdező kommentje:
És miből álljak a saját talpamra??? Nem találok melót és nem tesóm vagyok akinek mindent alárak anyám. És mint mondtam akkor is én csináltam mindent mikor melóztam.
2012. márc. 25. 14:35
 18/45 A kérdező kommentje:
Nem volna semmi baj ha anyám is csinálna néha valamit nem csak gépezne, meg tesómat is befogná h csináljon valamit. De ő mindent csak tőlem vár el.
2012. márc. 25. 14:39
 19/45 tetro ***** válasza:
drága... miből állj a saját lábadra? hát amiből mások is. én eljöttem otthonról 19évesen, és egy fillért sem kaptam otthonról. most meg már évek óta hazaadok pénzt. miből csináltam? akaratból... :D
2012. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
teljesen érthetetlen....ne hogy azt hidd hogy régimódi vagyok,egyáltalán nem,de azért ez már sok nekem is.Mindenkinek részt kell vállalni az otthoni dolgokból...szerintem.tudom hogy írtad hogy nem lehet beszélni vele,én még 1 próbát azért tennék.Ha másért nem is legalább nem emészted magadat,még ha vita a vége akkor is.Azért azt nem hiszem hogyha ezt így ki rakod neki mint itt nem reagállna semmit.Az azt bizonyítaná,hogy tisztában van mindennel tökéletesen csak nem érdekli mert ez így kényelmesebb,na az az igazi probléma...
2012. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!