Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok hány olyan...

Kiváncsi vagyok hány olyan családos nő van itt aki dolgozik és közben a háztartásat is vezeti?

Figyelt kérdés
Csak mert az én anyám szerint az h dolgozik indok arra h semmit nem csinál itthon. Még mikor szabad napja van sem, mert akkor meg azzal jön h az azért van h pihenjen.
2012. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy már tuti van.Két gyereket nevelek egyedül.Dolgozni meg kell, mert élni is kéne valamiből.
2012. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 tetro ***** válasza:
84%
összesen 126, de néha nincsenek itt mind
2012. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb nő dolgozik és utána főz, mos, takarít.
2012. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nah igen. Csak az én édesanyám bele van buzulva a netbe. Hazajön a munkából és már űl is le a géphez, ha szabadnapja van akkor meg fel sem áll. Ha 1 hétig nem vagyok itthon akkor az egész heti mosatlan rám vár. Mindent nekem kell csinálnom. Annyira lusta h nem igaz. És mindíg ezzel jön h jaj mert hát ő dolgozik.
2012. márc. 25. 13:40
 5/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy társkeresőzik?
2012. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nem. Szőp is volna. Házas. Nem váltak el a szüleim.

Nem. Valami idióta játékkal játszik. Ilyen netes valami. És akikkel ott játszik... hát nem tudom de fontosabbak már neki mint a családja.

Az egyiknek gyereke született. Vett nekik babaruhát nekem meg egy lakatra sajnált pénzt adni

2012. márc. 25. 13:45
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Hol laksz? (Mármint együtt a szüleiddel vagy külön?)

Mennyit dolgozik anyukád? Apukád dolgozik? Ő mennyit?

2012. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
60%

TE mit csinálsz közben? Mert azt azért nem igazán várhatod el, hogy anyád MUNKA UTÀN háztartást vezzesen, te meg elvárod, hogy kizsolgáljon.


NORMÁLIS családban a háztartást az egész család (minden felnött illetve 10 év feletti ygerek) EGYÜTT végzi, így nincs, hogy EGY ember a munka után még otthon is tart egy -két plusz müszakot, miközben a többi heverészik vagy szórakozik. Nálunk MINDENKINEK megvan a feladata a háztartásban (is), és NEKEM is van otthon szabadidöm.

2012. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
36%

Én is dolgozom, 1 kisfiú, 1 férj, reggel én viszem a kicsit, heti 3x du is én hozom el. Utána bevásárlás, patika, itthon, mosás-teregetés, vacsora, fektetési procedúra stb.

Nálunk a férjem ilyen, hazajön és irány a gép. Bármit kérek tőle morog, állandóan ismételnem kell magam, mert nem figyel rám.

Ilyen szempontból sokkal könnyebb volt az én gyerekkoromban, nem volt net, TV csatorna is csak 1.....

2012. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Sajnos jelenleg nincs munkám és még a szüleimmel élek. Anyum hol 8 hol 6 órát dolgozik, de legkésőbb du 3ra itthon van. És van olyan hét h dolgozik 1-2 napot. Apum 12 úrában dolgozik, igaz neki sem kell minden nap mennie. Sokszor ha nem vagyok itthon édesapám mosogat el meg főz és még ez is anyámnak áll feljebb mert h apum csak magának főz. Én is ha olyat főzök amit a kis begye nem vesz be akkor le vagyok baszva h miért nem úgy csinálom h mindenki tudjon enni. Mikor vendégünk van is v én főzök v senki
2012. márc. 25. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!