Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok hány olyan...

Kiváncsi vagyok hány olyan családos nő van itt aki dolgozik és közben a háztartásat is vezeti?

Figyelt kérdés
Csak mert az én anyám szerint az h dolgozik indok arra h semmit nem csinál itthon. Még mikor szabad napja van sem, mert akkor meg azzal jön h az azért van h pihenjen.
2012. márc. 25. 13:28
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

tetro. Hát nem tudom de a semmiből nem tudok kifizetni még egy szar albérletet is. Mikor dolgoztam, próbáltam és akkor sem ment mert nem kerestem úgy. Keresek munkát, akarok dolgozni, de ha nem vesznek fel sehova akk mit csináljak??


Az a helyzet h ez évek óta így megy. Rengeteget veszekszejók vele és mindíg az a vége h tesóm a jó gyerek én meg a szar meg h ő az anya meg ... stb. Ami csak eszébe jut h védje magát meg a semmirevaló tesómat. Pedig én mindíg úgy kezdem h normálisan el akarom magyarázni h mi a baj. Tegnap is csúnyán összevesztünk.És most járok ott h már én sem vagyok hajlandó megcsinálni amit ő nem csinál meg. Édesapám azt mondja h e miatt ne költözzek el, mert neki elmondtam h le akarok lépni.

2012. márc. 25. 14:55
 22/45 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem próbáld meg azt csinálni,hogy csak saját magad meg apukád után csinálod meg a dolgokat....talán ez fel nyitja a szemét.Vagy max néha takarítasz...de semmi extra.nyílván kupi lesz de hátha
2012. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Már egy ideje ez megy, mert beleuntam. Nem érdekli a kosz, a halomban álló mosatlan, h nincs főtt kaja. Engem jobban idegel mint őt. Megint az lesz h elkezdem én megcsinálni, mert még ha hozzá jön is vendég, az én képemről sül le a bőr
2012. márc. 25. 15:03
 24/45 anonim ***** válasza:
Na ez durva...nem akarom el hinni h apukád ebbe bele törődik.Az én párom agyfaszt kapna fél perc alatt.A tesódat sem zavarja semmi???Igényes megoldás már meg ne haragudjál....
2012. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Tesómat nem zavarja mert ő is ugyanolyan lusta meg igénytelen mint anyám. Rohad a szobájában a kaja, meg tele van szennyes edénnyel.

Apum biztos szokta mondani anyumnak, de mondom h anyámat nem érdekli mert ő "tökéletes" és apum a szemét.

Én már nem tudom mit lehetne csinálni h ne használjon ki annyire

2012. márc. 25. 15:10
 26/45 A kérdező kommentje:

Előbb olvasd már el amiket írtam. Mikor dolgoztam is mindent én csináltam. Van 1 24 éves tesóm aki nem dolgozik, szart sem csinál itthon sőt anyám mindent a segge alá rak. A kerti munkákban is mindíg én segítek apumnak. Most is úgy meghúztam a hátam h majd szétszakad, anyám meg végig a gép előtt tesped. És nem mellékesen nem én vagyok az ingyenélő, mert én dolgoztam annyit h kapjak segélyt így ami kell azt megveszem magamnak. Tesóm össz 1 hónapot nem dolgozott életében és anyám fizeti neki a cigit, a 3ezer forintos internetes játékot, meg azt h átvonatozik a nőjéhez. Néha meghívja pizzára is meg bármit megkap amit kér.

szóval engem ne titulálj csak úgy a semmiből ingyenélőnek ha kérhetlek

2012. márc. 25. 15:52
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálj meg esetleg gyorsétterembe menni.Tudom gané munka,de az is jobb mint a semmi.Minél előbb lesz munkád,annál könnyebb lesz.Legalább addig sem leszel otthon.

Amúgy nagyon megértelek.Én is egy igénytelen családtaggal élek együtt és mindig megfogadom, hogy TÖBBET NEM és nem takarítok.Csak aztán meglátom a fürdőt,a wc-t a mosatlant és úgy képtelen vagyok használni bármit is, hogy koszos.Így vagyok beprogramozva.Egyszer kiváncsiságból csak magam után mosogattam el(direkt a fürdőben).Kiváncsi voltam ez az igénytelen sz*r ember meddig nem mosogat el maga után.Már majdnem három hete álltak a dolgok a mosogatóba.Az utolsó darab villa is retkes volt.Szóval tényleg létezik, hogy valakit nem zavar, hogy rárohad a lakása...

Szomorú, hogy vannak ilyen emberek.Az mégszomorúbb, ha egy anyukáról van szó a te helyzetedben...


Próbáld még kibírni kicsit,aztán reméljük minden jórafordul!

2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Nah igen folyamatosan próbálok gyorsétteremhez meg üzletlánchoz is elhelyezkedni, de még nem vettek fel. Egyszer majdcsak sikerül.
2012. márc. 25. 16:04
 29/45 tetro ***** válasza:
23%
mi lenne veled akkor, ha neked is saját lábra kellett volna állni érettségi után? éhen halnál?
2012. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Mondtam már h én már dolgoztam. És ha lenne hova mennem akkor most is dolgoznék és mennék el ithonról. Már voltam albérletben, de mivel az akivel elköltöztem úgy dolgozott h sokszor nem fizették ki én meg egyedül nem bírtam, ezért befuccsolt a dolog.

De inkább már nem is törődök az ilyen válaszokkal. Cseszegetnek engem itthon eleget. Úgy is csak az érti aki valaha is volt hasonló cipőben.

2012. márc. 25. 16:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!