Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi, az élet tette ilyenné,...

Ribi, az élet tette ilyenné, vagy lelkileg van baja?

Figyelt kérdés
Egy kérdés jutott eszembe, mégpedig az olyan lányokról, akik életük során sok fiuval voltak, vannak és itt azokról beszélek, akiknek szexuális kapcsolatai is vannak, és legtöbb kapcsolatukból ha érzik, hogy túl rendes a srác, két hónap az az idő ami után lelépnek, ezzel összetörve a másikat, és csinálják tovább a megcsalásokat az őket megalázó, viszont pénzelő csávójuk mellett. Ezek igazán mikor kettesbe vagytok egy angyalok, de miután szakít teljesen megváltoznak. Szerintetek miért vannak ilyen lányok? tapasztalatok? És olyan csaj is írhat aki magára ismer.
2012. márc. 24. 10:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Pedig van itt középkor, elég gyakori kérdés az munkaadóknál-főleg, ha 25-32 éves nő vagy-, hogy mikor akarsz szülni gyermeket. Bárhogy próbálod bizonyítnai, hogy neked nem ez életed vágya, egy szaporítógépnek vagy beállítva.

Másik tényező. Ha egy nő mindent takaró cuccot vesz fel, és próbál csendes, visszahúzódó lenni, akkor meg lesz bélyegezve szűzkrvának.

Ha meg próbál ízlésesen-nem krvásan öltözni-akkor kb. napi szinten kap tuskó beszólásokat, lényegében, ha tetszeni próbálunk a férfiaknak külsőleg, akkor meg büdös krvák vagyunk.

Ezért van az is szerintem, hogy annyi "sunyi, túlélő" nő van, mindig kemény megítélés alatt vagyunk.

2012. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
na jó belátom, van ilyen, de nehogy az legyen már, hogy az olyanok akiket meg én említettem ezek miatt olyanok csakazért is. szóval érted. Most én nem azt mondom, hogy van az ilyen nő és van a jólelkü rendes. van jólelküből is szüzike is aki meg addig szüzizik amíg vénjány nem lesz. vagy tényleg mindent elvár a férfitól, hogy egy lapra vagyis őrá helyezzen mindent mire pl odaadja magát közben meg tudjuk jól, hogy lutri az ilyen, mert ezekből sokszor válás is van. DE!!! én akkor is elítélem az ilyen szemét, alja nőket, akik csak lelkileg kihasználják a férfit. most akit pénzileg is az meg is érdemli, de ő legalább végigmehet rajta. Én is ösztönből mondom ezeket, de megélni régen azt, ahogy elhagyott, majdnem ráment a tanulmányom, az nagyon xar volt elhihetitek. SZERETTEM ŐT! ő meg egyik pilláról a másikra dobott. :s
2012. márc. 24. 15:43
 23/34 anonim ***** válasza:

Az egy roohadék volt, energiavámpír.

Sajnálom, hogy ilyen szenét emberek megtalálják a normálisakat. Csak ez törvényszerű.

Remélem többet nem ütközöl ilyen barmokba.

2012. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
volt hasonló, de nem szerettem belé, most paréjnak fogtok hinni, de őt legalább sikerült leszaxiztatni. :) megérte. :) De ari volt na és szexi.
2012. márc. 24. 16:31
 25/34 tetro ***** válasza:
ugyan... a válaszaid, de már a kérdés alapján is teljesen egyértelmű hogy paréj vagy, senkit sem ért most meglepetés... :)
2012. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Na igen. Kár volt normálisan válaszolni. Ha meg unatkozol, ne trollkodj, hanem csinálj valami hasznos tevékenységet.
2012. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

De ugye építő tevékenység már derogál, mi?

Csak a mocskolódás megy...Legközelebb édesanyáddal beszéld meg a nőügyeidet, ha egyáltalán voltak.

2012. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok már! Tényleg normális vagyok, de tényleg azt a csajt jutatta akkor eszembe az akit írtam az előbb. komolyan rossz volt akkoriban, és minden igaz amit leírtam. De most, hogy le is írtam a szaxit is ez mit változtat? Minden normális kapcsolatban is van ilyen nem? Szóval ne ezen múljon már a kérdésem komolysága legyetek szívesek ezt megérteni.
2012. márc. 24. 16:55
 29/34 anonim ***** válasza:

Legalább élvezettel szopott?

Kérdező bakker, ha megtisztel pár ember normális válasszal,

vegyed már a fáradtságot, hoy te is megerőlteted magad.

Ja hogy ez nem megy. Hát akkor ne csodálkozz, hogy ótvar pinákat fogsz ki, azok illenek hozzád. Csókolom a kiskezit.

2012. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre kiakadok az ilyen suttyókon, de komolyan.

Nehogy már azt mond, hogy nem provokáció vezérelt...

2012. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!