Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi, az élet tette ilyenné,...

Ribi, az élet tette ilyenné, vagy lelkileg van baja?

Figyelt kérdés
Egy kérdés jutott eszembe, mégpedig az olyan lányokról, akik életük során sok fiuval voltak, vannak és itt azokról beszélek, akiknek szexuális kapcsolatai is vannak, és legtöbb kapcsolatukból ha érzik, hogy túl rendes a srác, két hónap az az idő ami után lelépnek, ezzel összetörve a másikat, és csinálják tovább a megcsalásokat az őket megalázó, viszont pénzelő csávójuk mellett. Ezek igazán mikor kettesbe vagytok egy angyalok, de miután szakít teljesen megváltoznak. Szerintetek miért vannak ilyen lányok? tapasztalatok? És olyan csaj is írhat aki magára ismer.
2012. márc. 24. 10:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Azért érdemes lenne megnézni azt is, aki eltartja az ilyeket, hogy azért veszi a lapot, hogy ő is ahogy bánhat vele az nem a legjobb, csak gondolom dolgozik sok közte, és elég neki az is, hogy van kit dugjon, lesz aki szül neki, cserébe megad neki mindent, és elhiteti magával, hogy ő milyen nagy sztár mert jó nője van, közben meg akivel én is voltam, bár nem volt szex, egyszer mondta, hogy hamar "kifullad" a csávója, csak teteti az orgazmust. Jaj istenem! Ha nem lenne ennyi minden a világban amivel villoghatnának nem is tom mi lenne az ilyen emberekkel. De nem?
2012. márc. 24. 11:27
 12/34 anonim ***** válasza:

Van egy 19 éves lány ismerősöm aki ilyen életet él. Az anyja miután elvált, elkezdett pasizni. Eljárt diszkókba, szórakozóhelyekre és a 11-12 éves lányt vitte magával. (Mellesleg sok alkoholt fogyasztott)


A lány ezt a példát látta az anyjától, hogy akkor lesz "boldog", ha mindenkinek szétteszi a lábát.

2012. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Hm... hát igen. de nem ez a lényeg, nem attól lesz boldog, hogy megdugják, hanem, amit cserébe, ezáltal kaphat. és ez a nem mindegy. Érzelmileg sivár ember az ilyen legtöbb, aki még többórányi dugás után sem tud elmenni mert nem is élvezi.
2012. márc. 24. 12:57
 14/34 anonim ***** válasza:
75%
Remélem megérem azt a napot, amikor nemcsak az ilyen életet élő nőket "ribizik" le, hanem a férfiakat is (amiből sokkal több van). Valószínűleg az élet tette őket ilyenné, vagy pedig túl sokszor "ribizték" le, és utána már nem volt kedve/ereje változtatni rajta.
2012. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van ilyen férfiban is, de mivel én az vagyok, engem megbántani csak nő bánthatott meg még anno, most nem beszélve attól, hogy homokláda is lehetnék, de nem vagyok. :D
2012. márc. 24. 13:23
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok a 78% válaszadónak, de ezt a kérdést most hímnemű tette fel.

Sajnos Magyarországon mindig sz@r lesz a nők általános megítélése-bocs kérdező ez nem rád vonatkozik.

soha nem lépünk ki a középkorból.

2012. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmilyen középkor, csak nyílvánvaló igazságok. Sajnos vannak nők akik.... és vannak férfiak is akik.... ez az igazság. Nem törődnek senkivel, semmivel, a lényeg, hogy neki jó legyen.
2012. márc. 24. 14:35
 18/34 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, akire tökéletes illik a leírás, kivéve azt, hogy az őt pénzelő pasik megalázzák, mert őt nem szokták. Egyszerre mindig több pasija van, és ha az egyik megszereti, akkor azt rögtön ott hagyja. Fél az érzelmi elköteleződéstől, mert egyszer nagyon régen elveszítette-meghalt-azt, akit szeretett.

Ez csak egy eset, hogy mások miért csinálják, azt nem tudom, talán valami hasonló törés miatt.

2012. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Igen. És akkor a legjobb megoldás az, hogy mert engem megsértettek, most bosszútállok az összes férfin, kuratom magam, pénzeltetem magam, csalom a lóvészsákot, és ez kielégít engem. Ezt csak hiszik majd megtudják 40 évesen. Bár nem biztos oda még agysegjtnek is lenni kéne ahhoz. :S
2012. márc. 24. 15:16
 20/34 anonim ***** válasza:
51%

Sok férfiú is kihasználja a nőket.

Őket ritkán szólják meg. Ráfogják az ösztönökre.

Kérdező, ha tényleg ilyen rendes srác vagy, majd csak megtalálod a hozzád illő rendes lányt.

2012. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!