Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi, az élet tette ilyenné,...

Ribi, az élet tette ilyenné, vagy lelkileg van baja?

Figyelt kérdés
Egy kérdés jutott eszembe, mégpedig az olyan lányokról, akik életük során sok fiuval voltak, vannak és itt azokról beszélek, akiknek szexuális kapcsolatai is vannak, és legtöbb kapcsolatukból ha érzik, hogy túl rendes a srác, két hónap az az idő ami után lelépnek, ezzel összetörve a másikat, és csinálják tovább a megcsalásokat az őket megalázó, viszont pénzelő csávójuk mellett. Ezek igazán mikor kettesbe vagytok egy angyalok, de miután szakít teljesen megváltoznak. Szerintetek miért vannak ilyen lányok? tapasztalatok? És olyan csaj is írhat aki magára ismer.
2012. márc. 24. 10:04
1 2 3 4
 1/34 tetro ***** válasza:
100%
Szerinted az hogy az élet tette ilyenné vagy lelkileg van baja, nem ugyanazt jelenti? :D
2012. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem olyan ismerőseim ilyenek-és őket megalázó, viszont pénzelő csávó mellől kivehetjük a "pénzelőt"-,

akik vagy ugyanolyan olcsóak, mint az adott csávó, vagy az apjuk-anyjuk semmibe nézte és nem tanulta meg értékelni magát.


Volt egy lakótársnőm, akit vert a pasija, én mostam ki a vérből az odaköltözésem éjszakáján, jött a fogadkozás, hogy jaj, soha, soha többé nem keresi azt az állatot...

Aztán egy hét múlva kéz a kézben ültek a konyhában, örömködve. Mondjuk az a nő egy sunyi dög volt, engem is meglopott 50ezer forinttal.

2012. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Ja és ők is csalták egymást agyba főbe, de az édelgés, meg az igaz szerelem ment egymás arcába...Volt olyan, hogy ránkhívták a rendőrséget a szomszédok, mert a férfi, be akarta törni az ajót és ordított, hogy kinyír minket.

Aztán másnap jött egy bocsánatkérés, azzal el lett intézve az egész szerintük.

Az a gáz az ilyenekkel, hogy nem csak maguk, hanem mások életét is veszélyeztetik, pl. nekem semmi közöm nem volt hozzájuk mégis kb, két tűz közé kerültem.

Második voltam.

2012. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
igen ez lehet a dolog, hogy nem értékelik saját önmagukat annyiba. Viszont akkor az mért van, hogy szereznek egy palit, jó lelkü stb, érzelmileg megkapnak mindent, utána hirtelen szakít vele, és még ő húzza a száját utána rá, nevetgéli a háta mögött. Minek ez? Nem volt jó a szép, amit adott neki addig is? Nem baj, hogy az a normális amit attól kapott akit nevet? Miért ilyen ribanc mind?
2012. márc. 24. 10:36
 5/34 anonim ***** válasza:

Háh, nekem is vannak ilyen barátnőim, a "kemény" fiúkra buknak, én meg kapom a beszólásokat, mert csendesebb, rendesebb srácokkal jártam.

Ahogy látom, Te két hónapig jártál a lánnyal. Az a rossz, hogy ezeknek nagyon jó a "marketingjük", iszonyú jól eladják magukat, ezért a fiúk előbb kapnak utánuk, mint egy hasonló kaliberű, kedves lány után. Utána meg jön a kihasználás, ezek a csajok értenek hozzá, hogyan húzzák a mézesmadzagot, addig, amíg lehet, az ember fia meg mindent megbocsájt nekik.

Viszont ebből kár levonni, következtetést a női nemre,

sok rendes lány van, csak keresgélni kell.


Ami megnyugtathat: ennek a lánynak pokol lesz az élete...maga választotta.

2012. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak önmaga alul értékelése lehet a háttérben, hanem a fordítottja is. De mindenképp a mérhetetlen butaság, önzés a fő ok. A rendes fiúkat azért nem becsülik, mert azok mellett "unalmas" az élet. Persze csak nekik. Nem lehet feltűnősködni, egyfolytában szerepelni, kevésnek érzik ezt. Nekik ennél több "jár". Aztán ahogy hervad a szépségük, már nem őket hajtják a fiúk, végleg megőrülnek. Akkor jön az, hogy úgy öltöznek, mint egy tini, plasztika ezerrel, de kifelé még mindig megy a színjáték, hogy őket irigyelni kellene. Miközben szánalomra méltók.
2012. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen, csak most azért jutott eszembe, mert megtaláltam a boxert amit vette nekem, de még nem használtam, most viszont kimostam és fogom. :DDDD szóval én nem örülök más nyomorúságának, mert ők eleve nem gondolnak bele, hogy a sors ezért is bünteti őket, ha olyannal bánnak úgy aki nem érdemli meg. Jó, ott van az is, hogy nem köteles ha nem szereti az olyat mint mondjuk én, szóval az sem lenne fer, ha magunkra erőltetünk egy sokkal magasabb lángon élő nőt. Viszont szerintem ezek sokszor még maguk sem tudják, nem akarják belátni, hogy mit is akarnak, mi is lenne a jó. Mikor már mennének korba is kifele az ilyenből, szépen becsúszik a baba. Ezzel biztosít is magának. Amúgy elnézek sok olyan nőt akiből kinézem hogy olyan volt, és mellette a kisgyerek mikor fogja a kezét, qurvára nem illik kezébe gyerek. :S
2012. márc. 24. 10:59
 8/34 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mindent akarnak egyszerre. Kellene nekik a biztos háttér is, de csak tartalékba. És jól látod, az ilyenből igazi anya sem lesz soha. Akkor is úgy érzi, a gyerek miatt kimarad valamiből. Mert nem képesek még egy magasabb cél érdekében sem lemondani semmiről. De gyorsan hidd el, nagyon sok normális, kedves és őszinte lány is van. Olyan, aki megbecsül és viszontszeret. Ugyanúgy ahogy a férfiak sem egyformák, a nők között is akad ilyen is, olyan is. :)
2012. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Jaj de én ezt tudom amúgy hogy vannak jó lányok is nekem ez kb hét éves dolog amiről eszembe jutott. csak pl megmondom őszintén, hogy nekem volt egy kedves ari lány, aki meg nekem nem jött be nagyon és majd három évig jártunk. szóval érdekes ez tudjátok, mikor a szerény fiu is vagány csajt akar, de ő meg neki nem tudja azt megadni amire ő vágyik. De nem? Amúgy egyetértek veletek, de ha belülről nem tudnak változni az ilyen nők, hiába akármilyen hatás rájuk nem is fognak mert ha lebaxák őket már csak azértsem meg ilyenek...
2012. márc. 24. 11:09
 10/34 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki a "rendessrácokatszeretem" típus.

Még annyit hozzáfűznék, hogy abban is igaza van a 82% válaszolónak, hogy tényleg vannak olyanok "biccsek", akiket királylányként rajongtak körül egész életükben és csak ez az állapot elérése érdekli őket, bármi áron. Tehát ők nem fognak soha önkritikát gyakorolni, ugyanmár.:/

Bocs, még egy sztorit le kell írnom: volt főnöknőm barátnője volt ilyen törekevő pcsa, kifogott magának egy szobrászművészt, aki eltartotta, közben egész nap hesszelt a városban, bejött az üzletbe is, ahol engem simán leundorítózott, mert volt rajtam felesleg akkor, mindenkit kiosztott hogy váltson gazdag férfira. Közben az agyvérzéses fia otthon ült és várta őt, mint egy istent.


Vannak ilyen emberek. Sajnos.

2012. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!