Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossza anya és feleség...

Ennyire rossza anya és feleség vagyok?

Figyelt kérdés

20 év házasság,3 gyerek.Dolgozunk mindketten,jól haladunk,építkeztünk,van autónk,saját vállalkozásunk.Arra jöttem rá,hogy ha nem azt csinálom amit a férjem is gondol,akkor megsértődik,napokig nem szól,és ami a legfájóbb nem csak hozzám nem szól,hanem a gyerekekhez sem(20 és 18 évesek)de ő elvár tőlünk mindent,ki kell szolgálni teljes mértékben mindenkinek,és mivel ő keresi a pénz nagyobb részét,így ezt el is várja...nem tudom ez így van a férfiaknál?mert nekem ez első kapcsolatom,sajnos így indult az elején,akkor amikor én még nem dolgoztam.ha nem egyezik a véleményünk,nem igazán merek ellent mondani-de ha véletlen megteszem,akkor így járok mint most-3.napja nem szól hozzánk...:-( az ellenvélemény nem nagy dolgokba jön ki.a legfájóbb,hogy nem tudok vele beszélni,ő egy öntörvényű tőlem 8 évvel idősebb ember,akinek nincsennek barátai,mert szerinte nem szükséges,de van pénze,ami szerinte mindennél többet jelent-de szerintem nem:-(

én szépen nevelem a gyerekeimet,ő még beszélgetni sem tud velük,és lassan a nagyok már nem is akarnak...miért kapok tőle folyton megaláztatást?nem tudom meddig bírom még...de lassan vége...(sajnos tudja,h senkim sincs,így biztos a dolgába,h nem lépek...)egy szomorú anyuka és feleség...


2012. márc. 17. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha ennyi eszed van, megérdemled, akkor szenvedj csak a híg f.sban!


Érzelmileg manipulál ez az ember, sikerült elhitetnie veled, hogy egy senki vagy. Tudod, én egy ilyen mellett egy hónapig nem bírnám ki, inkább elhúznék, még egyedül is jobb, mert lenne életem, ami neked abszolút nincs.

De úgy tűnik, neked fontosabb a kényelem, mert különben már rég elhúztál volna.

Ebben az esetben meg ne sajnáltasd magad, te vagy a hibás.


A gyerekeid remélem mielőbb eltűznek, és élik a saját életüket, ők talán megússzák lelki sérülés nélkül.

Te meg döntsd el, mit akarsz!

2012. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A pénz ... a pénz hajtsa ezt az egész kib@szott világot már.. a pénz nem boldogít az csak egy tárgy amivel henceghetsz másoknak... én annyit tudok javasolni hogy beszélgess el vele vagy vidd pszichologushoz.... ha meg úgymondott ő jobban szereti a pénzt mint téged akkor mond neki hogy mennye hozzá egy 200ft-as hoz... egy biztos ne hagyd magad mert akkor sose lessz vége. sok sikert:)
2012. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy! Csak elhitted neki, te azért vagy, hogy neki jó legyen, ez a dolgod. De neki semmi sem jó. Lesz belőle egy zsarnok vénember, fütyülj rá! Tedd amit szerinted kell, ne foglalkozz vele. Ha nem szól, még mindig jobb, mint ha ordibálna. Sőt, mikor végre megszólal, azt sem kell meghallani. Hidd el, ha idegen kérdezné csak úgy dőlne belőle a panasz. Ő végigrobotolja az egész életét, de senki nem becsüli blablabla. Ha újra kezdhetné blablabla. Azért vagy ilyen boldogtalan, mert olyannak akarsz megfelelni, akinek nem lehet. Majd ha rájössz, hogy nem is kell, akkor enyhül a bánatod.
2012. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 - hajtJA, könyörgöm, a hajtsa az E/3 felszólító mód...
2012. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na jóvanna, legalább nem cs-vel írta. :)
2012. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Válts akkor viselkedési taktikát..Legyél hirtelen magabiztos,legyen jókedved folyamatosan,még akkor is ha nem szól hozzád,csinálj magadnak néha 1-2programot,virulj ki:) Akkor majd egy picit lehet elgondolkozik..Ha nem,akkor pont eleget sínylődtél már ebben a kapcsolatban,lépj tovább.
2012. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves első!nem a kényelem a fontos,hidd el...
2012. márc. 17. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akkor mégis mi? Gyerekek már nagyok, maximum akkor függhetsz ennyire tőle, ha nincs munkád.

2012. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elsőnek:nem vagyok egy kényelmes tipus,saját vállalkozásom van,sokat dolgozom.inkább az,hogy,vele vagyok 17 éves korom óta,mellette sokmindent megtanultam,sokat kaptam(jót is)de ezért sokat vár el tőlem cserébe...ami oké,én elfogadom,,,csak most ezzel a helyzettel nem tudok mit kezdeni,ez mostanában már a sokadik eset...nem tudom már kibírni...nem tudom,h mi a baja,de a lányom most lesz a napokban 18 éves,és amikor a fiunk töltötte a 18-at akkor 2 hónapig nem szólt hozzá....a kifogás az volt,lekéste a buszt...
2012. márc. 17. 12:18
 10/10 lizzi77 ***** válasza:
Bocs, hogy így kicsit későn, de..a férjed nagyon öntörvényű ember, aki képtelen a kommunikációra és a kompromisszumra.Egy kapcsolatban két ember van, akik egyenlőek kellene, hogy legyenek.Jelenleg sokkal inkább házvezetőnek kellesz, aki az ágyban is kielégíti a szükségleteit.Ha nem akarsz továbbra is ebben élni, akkor először próbáld meg ezt megbeszélni vele, de normális stílusban, nem hisztizve és nem kiabálva. Ha nem mutat semmi fejlődést, csináld ugyanazt, mint ő.Sértődj meg hülyeségeken,minden helyzetben csináld azt, amit te jónak gondolsz.Ha továbbra sem veszi a lapot, akkor sokkal jobb, ha külön váltok,mert ez csak egyre rosszabb lesz.Az anyagiak miatt pedig ne aggódj, mindennek, amit a házasság alatt szereztetek, a fele a tied,legyen az pénz, autó, vagy ingatlan.
2012. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!