Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljk megint a huommal?

IgaziLulu121 kérdése:

Mit csináljk megint a huommal?

Figyelt kérdés
megfogadtamm amit mondtatok a bevásárlás fürdés illetve sétálás ügyében ;)'de még azt nem tudom megoldani hogy elrángassam a játszótérről mit tegyek ilyenkor? anyának nem hiztizik :( most engem utál? mármint az ovi játszóteréről

2012. márc. 16. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*hugommal
2012. márc. 16. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a húgod?Ígérj neki valamit:Pl.nézheti a mesét a TV-ben,vagy játszol vele otthon,vagy mesélsz neki,vagy rajzoltok együtt...stb.Nálunk mindig bejött.(persze be kell tartani,amit ígérsz)
2012. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hugi 4 én 11
2012. márc. 16. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szólj neki előre, hogy elmentek, pl. Még háromszor csúszhatsz, aztán megyünk, vagy még ötöt mászhatsz, és megyünk. Ne idővel (pl. tíz perc múlva) fejezd ki magad, mert nem érti, inkább cselekéshez kösd (amit rtam pl.-nak).


Ezt tartsd be, ha hisztizne, mondd, hogy megegyeztetek. Valszeg így is hisztizni fog, de akkor nincs mese, el kell rángatni. Ne ajánlj fel neki édességet pl. cserébe, egyszerűen mondd, hogy emlékszel? Te is igent mondtál. Esetleg hagyhatsz neki, még egy UTOLSÓ-t, de az tényleg UTOLSÓ legyen, és ne 3x utsó előtti. :D


Sok sikert!

2012. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 16. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!