Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Addig nem halok meg, amíg le...

"Addig nem halok meg, amíg le nem fekszel velem.". Mit tegyek, ha ezt mondta egy rokonom?

Figyelt kérdés

Nem vérszerinti, de így is undorítónak érzem. A helyzetet is, őt is, valahol magamat is.


Az unokatestvérem férje, tavaly nyáron házasodtak össze. Közeli a kapcsolat, egy korosztály vagyunk, szoktunk összejárni, közös programokat szervezni. Évek óta ismer, sosem közeledtem felé "úgy".

Szerinte pedig igen, látja, hogy nézek rá, érzi a kisugárzásomat akkor is, ha még be sem lépett az ajtón. És hogy ígérjem meg neki, hogy egyszer lefekszem vele, NEM MUSZÁJ MOST. De beszéljük meg, hogy ha 10-15 év múlva egyedül lennénk, kerítünk rá alkalmat (mondtam, hogy én nem csalom meg a páromat). És hogy ő addig nem fog meghalni, amíg le nem fekszem vele.


Egy koncert/buli közben volt ez, mind a ketten ittunk, lehet, ezért volt bátrabb.

Azóta úgy csinál, mintha ez meg sem történt volna.

Senkinek nem mondtam ezt, mert nem tudom, jó ötlet lenne-e? Nekem ők a tökéletes pár voltak, unokatestvérem folyton arról beszél, hogy milyen boldogok, hogy jövőre babát szeretnének, most épült fel a házuk...

Az a baj, hogy hallottam másoktól már, hogy a férje nem hűséges, de úgy voltam vele, hogy pletyka. Orvos, az ott gyakorlaton lévő barátnőm mondta, hogy hát a klinikán nem éppen úgy viselkedik, mint aki komoly kapcsolatban él. De ezzel is úgy voltam, hogy pletyka, vagy félreértik, hogy kedves, közvetlen.


Ami amellett szól, hogy elmondjam, az az, hogy így nem kéne magamban tartani, titkolni, mint aki bűnös. Fordított esetben én szeretném tudni, ha a barátom ilyet csinálna. Nem kéne attól félnem, hogy ez megismétlődik.

Ami viszont ellene, az az, hogy fogalmam sincs, az unokatestvérem hinne-e nekem? Jó a kapcsolatunk, borzasztóan hiányozna, ha nem lenne az életem része, nem tartanánk a kapcsolatot... Valamint legyek én az ok, hogy tönkrement a házassága? Szeretem, de őszintén, a férje nélkül sehol nem lenne. Nem dolgozik, mert hogy elmegy az ideje az otthoni teendőkkel és a kutyájukkal, nincsenek hobbijai, néha elkísér edzésre, vagy sütöget otthon, de a személyisége az, hogy feleség.



jún. 29. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Minden kapcsolatot megszakítani vele.

2. A feleségét azért világosítsd fel, hogy milyen emberrel él.

jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De attól félek, hogy ha megmondom neki, vagy nem hinné el, vagy engem hibáztatna.

Mert volt már hasonló, akkor az volt, hogy írogatott neki egy lány. Az unokatesóm a lányt hibáztatta, minden k__vának elhordta és akkor egyetértettem vele, de mi csak a férje oldalát tudjuk, aki szerint a csaj akaszkodott rá az egyetemen, nem hagyta békén, írogatott neki folyton... De közben meg a férjének soha, sehol nem volt feltüntetve, hogy kapcsolatban van. Nem azt mondom, hogy posztolja tele mindenki a közösségi oldalakat a párjával, legyen feltüntetve névvel, tajszámmal együtt, de együtt vannak 5 éve, sehol semmi jel erről. Szóval lehet, hogy akkor az a lány nem is tudta, hogy ő foglalt. Mert ha a munkahelyén úgy viselkedik, mint aki szingli, akkor nem hiszem, hogy egyetemistaként annyira más lett volna.

jún. 29. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nincs, hogy valaki írogat nekem folyton. Ha kellemetlen egyből letiltom, szóval ez is csak kamu mentegetőzés volt a részéről.
jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
"Addig nem halok meg, amíg le nem fekszel velem." Nyugodtan mond meg neki: Akkor te NAGYON HOSSZÚ ÉLETŰ LESZEL!
jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

"Addig nem halok meg, amíg le nem fekszel velem."

De igen. Most küldtem el az üzenetedet a feleségednek.

jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Eati mese
jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Aztán mégsem volt elég az X-re kattintani, muszáj volt valamit írni is, ugye? Sőt, még vissza is kell nézni néha, hogy mizu.
jún. 29. 23:25
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

2: "De attól félek, hogy ha megmondom neki, vagy nem hinné el, vagy engem hibáztatna."

Lényegtelen.

Úgyis el fogod kerülni őket.

Kezdheted úgy: Ne hari Kinga, de szeretném veletek megszakítani a kapcsolatot. Ezek az okai: Nekem nagyon kellemetlen, hogy zaklat a férjed ...

És aztán a sztorik, amiket másoktól hallottál róla.


Akár telefonban, amikor hív a feleség egy közös eseményre, akkor.

jún. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha meg elfelejtette és nem jár utánad, akkor meg nincs jelentősége.
jún. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

"Azóta úgy csinál, mintha ez meg sem történt volna"


Akkor te is tegyél úgy. Részeg volt. Ennyi.

jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!