Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Addig nem halok meg, amíg le...

"Addig nem halok meg, amíg le nem fekszel velem.". Mit tegyek, ha ezt mondta egy rokonom?

Figyelt kérdés

Nem vérszerinti, de így is undorítónak érzem. A helyzetet is, őt is, valahol magamat is.


Az unokatestvérem férje, tavaly nyáron házasodtak össze. Közeli a kapcsolat, egy korosztály vagyunk, szoktunk összejárni, közös programokat szervezni. Évek óta ismer, sosem közeledtem felé "úgy".

Szerinte pedig igen, látja, hogy nézek rá, érzi a kisugárzásomat akkor is, ha még be sem lépett az ajtón. És hogy ígérjem meg neki, hogy egyszer lefekszem vele, NEM MUSZÁJ MOST. De beszéljük meg, hogy ha 10-15 év múlva egyedül lennénk, kerítünk rá alkalmat (mondtam, hogy én nem csalom meg a páromat). És hogy ő addig nem fog meghalni, amíg le nem fekszem vele.


Egy koncert/buli közben volt ez, mind a ketten ittunk, lehet, ezért volt bátrabb.

Azóta úgy csinál, mintha ez meg sem történt volna.

Senkinek nem mondtam ezt, mert nem tudom, jó ötlet lenne-e? Nekem ők a tökéletes pár voltak, unokatestvérem folyton arról beszél, hogy milyen boldogok, hogy jövőre babát szeretnének, most épült fel a házuk...

Az a baj, hogy hallottam másoktól már, hogy a férje nem hűséges, de úgy voltam vele, hogy pletyka. Orvos, az ott gyakorlaton lévő barátnőm mondta, hogy hát a klinikán nem éppen úgy viselkedik, mint aki komoly kapcsolatban él. De ezzel is úgy voltam, hogy pletyka, vagy félreértik, hogy kedves, közvetlen.


Ami amellett szól, hogy elmondjam, az az, hogy így nem kéne magamban tartani, titkolni, mint aki bűnös. Fordított esetben én szeretném tudni, ha a barátom ilyet csinálna. Nem kéne attól félnem, hogy ez megismétlődik.

Ami viszont ellene, az az, hogy fogalmam sincs, az unokatestvérem hinne-e nekem? Jó a kapcsolatunk, borzasztóan hiányozna, ha nem lenne az életem része, nem tartanánk a kapcsolatot... Valamint legyek én az ok, hogy tönkrement a házassága? Szeretem, de őszintén, a férje nélkül sehol nem lenne. Nem dolgozik, mert hogy elmegy az ideje az otthoni teendőkkel és a kutyájukkal, nincsenek hobbijai, néha elkísér edzésre, vagy sütöget otthon, de a személyisége az, hogy feleség.



jún. 29. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Én is azt tanácsolom, hogy hagyd ennyiben a dolgot. Azóta nem beszél róla, úgy tesz, mintha nem történt volna semmi, tedd ezt te is.

A többi dolog, amit meg hallasz róla, azt tartsd meg magadnak, ne szólj az unokahúgodnak, mert bizonyítékod nincsen, ahogy mondtad “pletyka”, kár lenne egy ilyen miatt, ha meg romlana vagy éppen megszakadna a kapcsolat. És az a baj, hogy az unokatesód első körben a férjének hinne, mindenkivel szemben, addig a pillanatig, amíg ő maga le nem buktatja. Ha legközelebb is mondd ilyet, akkor csípősen válaszolj vissza és hagyd annyiban. Nem kell vele se most, se később foglalkozni. Ne kattogj ezen.

jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Kiröhögném és ennyi.


De félelmetes, hogoy felnőtt emberek itt kérdezgetnek, hogy húzzák meg a határokat vagy hogy küldjék el kreténként az anyj.ba :D

jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

Orvosként megszokta, hogy mennek rá a nők, mint dögre a legyek.

A szánalmas dumája is ezt bizonyítja, mi ez már, hogy addig él, míg meg nem dug? :D

Gondolom az ápolónőknek, akik doktornék akarnak lenni bejön.

Én nem szólnék senkinek semmit, úgysem fog neked hinni senki, mint ahogy a feleség eddig is homokba dugta a fejét.

Én megszakítanám velük a kapcsolatot, valami mondvacsinált ürüggyel.

Azért remélem, hogy durvábban leosztottad a nyomorultját a "nem csalom meg a férjemet csipogáson túl"?

jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem nagyon érdekel, kinek bántom meg az érzéseit azzal, hogy a saját biztonságomra figyelek. Megmondanám uncsinak, hogy a férjed ezt mondta, és félek, hogy tenni fog valamit.
jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

Attól függ, mennyire volt részeg. Velem megtörtént egyszer, hogy családos céges bulin egyik nagyon berúgott kollégám megkérte a kezem. Csak pislogtam én is először, majd amikor a hosszú körmondat végén "Tündikém"-nek szólított, akkor esett le, hogy olyan részeg, hogy kettőig nem lát, és a Tünde nevű barátnőjének szánta az egész szöveget.

Én nem szóltam senkinek, és később kiderült, a kollégám semmire nem emlékszik arról az estéről.

jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mondd el neki.

Lehet, hogy sejti is titokban, hogy ilyen a párja..de homokba dugja a fejét, mivel ezek szerint függ tőle anyagilag.

Én ilyen esetben örülnék, ha tudatnák velem a dolgot.

júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!