Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rokonom hazugságokat...

Ha rokonom hazugságokat rágalmakat terjeszt rólam más rokonoknál, az utóbbiak engem miért nem hallgatnak meg?

Figyelt kérdés

Teljes egészében hazudozik, rágalmaz, mindenkit ellenem fordít.

Vele meg is szüntettem a kapcsolatot.

De egyik rokon sem kèrdez meg engem, ha erröl akarnék beszélni, elterelik a témát hogy ők nem akarnak belefolyni, semmit nem hallgatnak meg, miközben a másikat meghallgatják.



2023. szept. 15. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem érdekli őket a igazság, csak az, hogy legyen min csámcsogni. Ezzel be is árazták magukat. Én igy kezelném őket, és ha sírnának, hogy miért, megmondanám ezt nekik.
2023. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezekkel is szüntesd meg a kapcsolatot. Rövid távon veszteség, hosszútávon nyereség.
2023. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Na ugyanígy vagyok a testvéremmel.Elhord mindennek az emberek neki hisznek engem meg lenéznek meg engem néznek rossznak az alapján amit hallanak rólam..
2023. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell az ilyen rokonokkal foglalkozni.
2023. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert ismernek. Itt nem ismerünk, így neked adunk igazat.
2023. szept. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert (sajnos), a hazugságokat kitaláló illetőt hitelesnek fogadják el.

Hasonló a helyzet, mint amikor a munkahelyen a főnök kiválasztottja terjeszt butaságokat a számára nem szimpatikus kollégákról, amikor pedig az érintettek el akarnák mondani problémájukat, arra a főnök már "nem kíváncsi". Arra pedig hogy kik mondták csak az a válasz hogy "khmm sokan mondták".

Elég fájdalmas hogy ilyen kialakulhat.

2023. szept. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek mindig annak hisznek aki közelebb áll hozzájuk, lusták ahhoz hogy utánamenjenek az igazságnak. Valaki ezt kihasználja hogy a másikkal úgysincs kapcsolatban és úgysem tudja megvédeni magát, és ilyenkor szabadon mocskolhat következmények nélkül. Undorító viselkedés, pláne rokonok között.
2023. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudod, hogy a másikat meghallgatják?
2023. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Aki nem hajlandó meghallgatni azzal minek akarsz foglalkozni? Egy rokoni kapcsolat nem az jelenti hogy kötelező is tartani a kapcsolatot.
2023. szept. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk dettó. Nem is tartom azokkal a kapcsolatot.


Sokaknak csak az a fontos, hogy legyen min csámcsogni, ahelyett, hogy a saját fstalicska életüket tennék sínre.


Ignore és kész.

2023. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!