Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti fel évekkel...

Miért emlegeti fel évekkel később is több rokonom negatívumként, hogy a férjemmel az első héten összeköltöztünk?

Figyelt kérdés

Mikor fognak végre nem ezzel foglalkozni?

Rengetegszer megkaptam mar, hogy így hova lett az udvarlás, hova lett a vágyakozás stb.

Azt hittem, hogy szépen lassan elfelejtik ezt, de nem! Minden egyes családi összejövetelen elkezdi valaki... Nagyon idegesítő! Tényleg nincs jobb dolguk?


2022. aug. 17. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem unjátok még, hogy ezredjére emlegetitek fel ezt? Nekünk így jó, ez a mi múltunk, a jelenben boldogok vagyunk. Szóval megkérlek titeket, hagyjátok abba.


Ha ezután sem hagyják abba, el sem mennék hozzájuk.

2022. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Őket kell megkérdezni.


A válasz meg ennyi: az idő minket igazolt.

2022. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi közötök van hozzá?

Van akinek udvaroltak évekik, aztán meg elváltak. Sokea mentek a nagy "vágyakozással"

2022. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmin csak az akad fenn évekkel később, aki más hibát nem talál. Szimplán látják, hogy egy stabil kapcsolat lett a dologból. Lehet irigyek. A lényeg, hogy ezen ne húzd fel magad. Mondd, hogy a férjed az első naptól az utolsóig fog udvarolni neked és vágyakozni érted és viszont, vagy hasonló frappáns visszavágás.
2022. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod, hogy piszkáljanak? Szépen megmondod, hogy törődjenek a saját életükkel.
2022. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a saját életükkel van probléma, de jobb a te életedben hibát találni.
2022. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi türelmes és udvarias ember vagyok, a rokonokkal meg különösen.

Ezért EGYSZER(!) megválaszolom a hasonló kérdéseket, holott azt sem lennék köteles, utánalegközelebb látványosan és tüntetőleg elengedem a fülem mellett.

Vagy felállok és kimegyek mondjuk vízért, vagy savanyúért, vagy rákérdezek, hogy "Kati néninek javul már a térde?" vagy "Icukának hogy megy az iskola?"

Nekem ez piszok jól bevált, mindenki veszi a lapot.

Nem vagyok hajlandó még rokoni körben sem a magánéletemen gumicsontként rágózni.

2022. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Hú, ilyen rokonoktól a fiamék mit kapnának! Kb. a második randijuk után alig láttam a "gyereket" (29 éves volt, szóval már rég nem is gyerek), kvázi ott lakott a lánynál. 1 hónappal később megkérte a kezét, most júniusban esküdtek. Ilyen boldognak még eddig soha nem láttam a fiamat, eszembe nem jutna felemlegetni az előzményeket (bár tény, hogy kisebb sokkot kaptam, mikor megtudtam). Ha nekik így (volt) jó, hát hajrá!

Egyszerűen ignoráld az ilyen rokonokat, a #7 megoldása tökéletesnek hangzik. Aki abból sem ért, azzal nem beszélnék többet.

2022. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8 azért a kérdező esete nem ugyanolyan mint a fiadé. Ott már évek teltek el fiadéknál meg azért még nem. Márha azzal számolok hogy normál esetben kb 1 év telik el eljegyzés és esküvő közt
2022. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát én már azelőtt összeköltöztem a párommal, hogy egyáltalán összejöttünk volna, ugyanis egy közös albérletben vettünk ki mindketten egy-egy szobát, így ismerkedtünk meg :D Akit ez zavar, az bekaphatja, senkinek semmi köze hozzá, hogy más kivel mikor költözik össze.
2022. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!