Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti fel évekkel...

Miért emlegeti fel évekkel később is több rokonom negatívumként, hogy a férjemmel az első héten összeköltöztünk?

Figyelt kérdés

Mikor fognak végre nem ezzel foglalkozni?

Rengetegszer megkaptam mar, hogy így hova lett az udvarlás, hova lett a vágyakozás stb.

Azt hittem, hogy szépen lassan elfelejtik ezt, de nem! Minden egyes családi összejövetelen elkezdi valaki... Nagyon idegesítő! Tényleg nincs jobb dolguk?


2022. aug. 17. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Irigységből vagy kicsinyességből.

Most már leállíthatnátok őket, tényleg valami egyszerű és frappáns visszavágás kell, aztán megmondani nekik, hogy nagyon gáz, hogy ennyi idő után még mindig ezen a témán lovagolnak.

2022. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor fogtok végre nem ezzel foglalkozni?

Azt hittem, hogy szépen lassan elfelejtitek ezt, de nem! Minden egyes családi összejövetelen elkezdi valaki... Nagyon idegesítő! Tényleg nincs jobb dolgotok?"


Teljesen megfelel.

2022. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni.
2022. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet ignorálni az ilyen rokonokat?


Ilyen egyszerű.

2022. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezd meg, hogy "mi a f...sz közöd van hozzá?"

Oszt ennyike.

2022. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Szimplán csak vissza kérdeznék, hogy ti komolyan ilyen kicsinyes idióták vagytok? Mondjuk alapból a fene nem találkozna ezekkel.
2022. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!