Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a fiamat hogy...

Hogy vegyem rá a fiamat hogy hagyja ezt a nőt?

Figyelt kérdés
A nő idősebb nincs stabil munkahelye. Az öccse sem dolgozik soha és 30 éves. Nem lehet gyereke sem, idősebb három évvel a fiamnal. A családja sem szimpatikus. Hogyan győztem meg a fiamat hogy szakítson vele?
jún. 29. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy.

Majd ha a fiadnak nem felel meg a nő, akkor szakítanak. Ne szólj bele, felnőtt emberek, ezzel csak azt éred el, hogy a fiad megutáljon.

jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
88%

Hmmm. Szóval maradjon csak anyuci kicsi fia.🙄 A nő helyébe lennék inkább lelépnék mint, hogy egy ilyen anyós jelöltem legyen. Idősebb? Huu. Mi az a három év? Jaa nem lehet gyereke sem? Mi van ha nekik ez így jó? Nincs munkája? Majd lesz.Én nem értem miért kell mindenbe bele

kotnyeleskedni?

jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd abba amit művelsz,különben a drága kicsi fiacskád otthagy a faszba.es jogosan!
jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
88%
#3 igazad van 😊
jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Ulj le a fiaddal beszelgetni. Mond el neki ha szeretne gyereket csaladot akkor termeszetes uton ez nem fog mukodni hogy zavarja e ? Mond el neki teged zavar hogy a no nem igen szeret dolgozni. A csalad az mind1. Mert az En csaladom is semmitero meg is dolgos vagyok. De a tobbit beszeld meg vele hogy hogyan kepzeli igy a jovot hogy lepnek egyrol a kettore. Elfog rajta gondolkodni. Mond neki elfogadod a donteset de nem helyesled..
jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Állítsd le magad ügyintéző! Miért nem hagyod békén a felnőtt fiad??!
jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Talán ajánld fel magad helyette! (Vagy ha nem, akkor meg hagyd nyugodtan azzal lenni akivel akar!)
jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem jó partner ez a nő, a fiad is meg fogja látni.

Ne akard elvenni tőle ezt a szerelmi kapcsolatot, neki is kell szerelem, társ, szeretkezés, közös programok.

Örülj, hogy ezt most megélheti!

Vagy annak örülsz ha nincs öröm a fiad életében?

jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

"Mond el neki ha szeretne gyereket csaladot akkor termeszetes uton ez nem fog mukodni "


Húha! Erre magától is rájön talán :D

jún. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
28%

Ismerős szitu, hasonló bnőm volt nekem is...:(

Csak sajnos nekem nem szólt senki, pedig jó lett volna.

Igen, kb érthető utólag, miért akarják lebeszélni az embert egy ilyen főnyereményről...

jún. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!