Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a fiamat hogy...

Hogy vegyem rá a fiamat hogy hagyja ezt a nőt?

Figyelt kérdés
A nő idősebb nincs stabil munkahelye. Az öccse sem dolgozik soha és 30 éves. Nem lehet gyereke sem, idősebb három évvel a fiamnal. A családja sem szimpatikus. Hogyan győztem meg a fiamat hogy szakítson vele?
jún. 29. 23:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Utolsónak: én ezt sose értettem, hogy miért kell felhívni ilyesmire a figyelmet. Ha külső szemlélő is tudja ezeket, akkor a fiú miért nem? Hogy öregebb a nő+3 évvel az szerintem elhanyagolható, gyereket se akar mindenki, az viszont gáz, ha mondjuk nem tudja eltartani sem magát, és munkakerülő az egész család. Ezt külön el kell mondani, hogy ez neki fog nagyon sokba kerülni? És akkor majd megvilágosodik, hogy jéé, tényleg...és ott hagyja? Vagy pl. neked mi lett volna az az érv, amire hallgattál volna, vagy amit te nem láttál, de ha valaki szól róla, akkor hatott volna?

Mert aki benne van, az valószínű okkal nem lát valami rózsaszín ködtől, valamivel az ujja köré csavarhatta a nő , pl. valami duplanullás lúzer/nagyon ronda pasi és eddig a kutya nem állt szóba vele, és most örül, hogy igen, és elhiteti vele a nő, hogy ő egy főnyeremény? Lehet, neki megéri ennek fejében gondoskodni róla...Nagyon sok párkapcsolatban van anyagi egyenlőtlenség; Kérdező, mi az, ami miatt jobb partit szántál a gyerekednek, mi az , ami miatt úgy gondolod, hogy ennél sokkal jobbat is tudna kapni? Volt rá példa, hogy megfelelő színvonalú nővel volt?

jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Van állása de nem tartósak a munkahelyei. Fiatalabbnak néz ki, meg ápolt és ezzel fogta meg a fiamat. A fiam jóval többet keres de ott ahol dolgozik nem tetszenek neki a nők.
jún. 30. 07:11
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

Tehát annyi összesen a bajod vele, hogy nem tartósak a munkahelyei, de egyébként dolgozik? Meg 3 évvel idősebb papíron? Én nem szimpatikus a családja NEKED?


Szóval magával a nővel kapcsolatban az égvilágon semmit sem nem tudsz felhozni ellenérvként, csak hogy szerinted a fiad jobban érdemel. Az milyen lenne, miben jobb a fiad, ami miatt nem méltó hozzá?

Belőled kiindulva a fiad oldalán is bajos a család, és egyáltalán nem szimpatikus.

jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Joga van elrontani az életét. Majd tanul belőle, vagy megváltoztatja a nőt. Ha szóban jelzed neki, az elég, Ne legyél erőszakos, hogy átélhesse a felelősségét, még ha nehéz is ezt hagynod neki.
jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Fú, nem lehet unoka és 3 évvel idősebb! Fú! Az öccse is munkanélküli meg a családja se szimpi! Haja is milyen?! 🙄


Fiad élete, a szerelem vak, próbáld meg elfogadni, úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.

jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Huu bmeg...3 évvel idősebb? Úristen, ez katasztrófa!😁

Ha dolgozik, d3 váltogatja, azal mi a bajod?

Meg mi az, hogy a munkahelyén nem tetszenek neki a nők? A lehető legrosszabb dolog lenne ott becsajozni. Hagyd békén őket.

De nem is hiszem, hogy ez valós kérdés, hulye troll lehetsz...

jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te életed, ne szólj bele.

Legjobb amit tehetsz elfogadod a helyzetet és megvárod amíg lecseng.

jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, a fiad felnőtt, neked nem kell beleszólni a döntéseibe, a párválasztásába meg főleg nem.
jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a feleségem szólt bele hasonló helyzetbe, bár az kicsit dúrvább volt de annak se lett jó vége.
jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is: nincs ezzel semmi gond.


De ha lenne, te nevelted ilyenre, nem?

jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!