Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a barátomnak szinte...

Miért van a barátomnak szinte minden nap új nő ismerőse facebook-on?!

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szinte minden nap lesz új nő ismerőse. Jobbnál-jobb csajok, akik csak a külsejükkel foglalkoznak és állandóan magukat fotozzák. Nem értem, ha kapcsolatban van miért jelölget össze-vissza vadidegen nőket.

Nem tartom magam rossz csajnak, de lassan már semmi önbizalmam nem marad, ezek miatt.

Úgy érzem soha nem leszek elég jó neki!

Mit gondoltok? Hogy reagálnátok erre?


2012. febr. 21. 12:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Volt egy hapsim páréve, amikor még csak az iwiw dívott, neki már akkor több száz ismerőse volt, főleg nők. Nem tudom ki kit jelölt be, de életem legjobb hapsija volt, igazi szívtipró, és klasszikus félrekú.ó alak. Tudom, mert velem is úgy jött össze, és pont ezért dobtam mégis, mert féltem, hogy belészeretek és rossz lesz ha velem is ezt csinálja. Most a fészbukon van vagy 1000 ismerőse, és tudom, hogy épp kivel csalja a feleségét...
2012. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelnéd folyton hogy mit csinál a pasid, nem lenne szüksége arra hogy jelölgessen idegeneket, hanem veled foglalkozna.
2012. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

En ket dolgot csinalnek a helyedben.

1. Megkernem, hog tegyen ki olyan kepet, amin ketten vagytok.

2. Kuldj neki egy felkerest, hogy jeloljon meg a parkapcsolati statuszban, hogy kapcsolatban.


Kivancsi vagyok megteszi-e ;) Ha nem, akkor nekem gyanus lenne, hogy kikacsintgat, vagy unatkozik! Es ez utobbi esetben neked kell eldontened, hogy melletted aki unatkozik az merre menjen...

2012. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!