Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs rokona, ismerőse...

Akinek nincs rokona, ismerőse azt ki temeti el halála után? Mi történik a holttestével?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat.
2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, önkormányzat. Köztemetés.
2012. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

"Sem rokona, sem ismerőse

Nem vagyok senkinek,

Nem vagyok senkinek.


Vagyok, mint minden ember: fenség,

Észak-fok, titok, idegenség,"

2012. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a közetemetés miben más, mint a családtagok általi temetés?
2012. jan. 18. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztemetésnél nincs szertartás, meg pap, meg stb. És a köztemetés árát tudtommal levonják a hagyatékból. A férjem családjában volt, hogy az egyik alkoholista rokont senki nem akarta eltemetni, így az önkormányzat temettette el.
2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
De egyesekből ember preparátum lesz az egyetemen,ritkábban a múzeumban.
2012. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat elhamvasztatja, és szertartás, urna nélkül elhelyezik a temetőben, általában egy közös sírba.
2012. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi apánk azt mondta az új szomszédainak, hogy nincsenek gyerekei. Amikor meghalt, köztemetése volt, urnába helyezték egy kolombáriumba. Amikor kiderült, hogy mi létezünk, némi készpénzt kaptunk apánk után, és nem vasalták be rajtunk a temetés költségét. Hozzá kell tennem, hogy 25 évig nem láttam apámat.
2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!