Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amit eltervezek, soha nem jön...

Amit eltervezek, soha nem jön össze, mindig történik valami ami miatt változtatni kell a "terven". Miért?

Figyelt kérdés

Továbbtanulásomban például. Régóta terveztem, hogy jelentkezek egy szakra, hát az a szak fizetős lett februártól, így nem jelentkeztem, ráadásul már nem is vagyok benne biztos hogy tovább akarok tanulni. Úgy terveztem akkor úgy októbertől, hogy munkát keresek, és neki állok dolgozni, nem jön össze. Akkor kicsit hajlottam a modellkedés felé, rengeteg ilyen céget felkerestem, regisztráltam, nem jön össze, egy hívásom sincs. Elterveztem millió dolgot (egyszerre természetesen csak egyet) de soha nem jött össze, meghiusult, közbejöttek valami.

Miért van ez?

Sokan mondják nekem, hogy jó tervezgetni, és kell is a jövőnket, én pont ezt csináltam, de nem jött össze soha. Spontán dolgokat meg amúgy sem szerettem sohasem.

21/L


2012. jan. 8. 10:43
 1/8 bánomisén ***** válasza:

Üdv a felnőttek világában!

Ne add fel, keress csak továbbra is munkát, és ha van valami álmod, akkor kezdd el megvalósítani. Minden nem jöhet össze, de egyszer valami biztosan össze fog jönni, csak tarts ki :-)

2012. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tudok mondani, ember tervez Isten végez:)
2012. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is sokszor ezt érzem.

22 éves vagyok, most készülök továbbtanulni, mert eddig nem jött össze.

Panaszkodok, hogy nem értem el semmit, holott nem igaz, mert önálló lettem, saját lakást bérlek, tudok ruházkodni...


Nem egyszerre jött minden, hanem szép lassan, de tettem érte. A kezdö tökét úgy szedtem össze, hogy napi 12-15 órát dolgoztam folymatosan, szombat vasárnap is. Csak fürödni és aludni jártam haza, de megcsináltam!

2012. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez az egyik legidegesítőbb dolog a világon.ha nem jön össze.én is csomószor jártam már így,de persze azok kevésbé komoly dolgok voltak.amúgy én is csak azt mondom hogy kitartást!:)=)

hátha van olyan,ami összejönne,próbáld azt is.

2012. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem az az "utad", van, akinek kicsit többet kell keresgélnie, van, aki elsőre beletrafál.


szerintem írj egy listát a céljaidról, de az apróságokról is, ne csak világmegváltó tervekről. és pipáld ki, ami megvan. írd oda, hogy szeretnéd elérni, és pipáld ki a részfeladatokat stb akkor legalább elméletben közelebb jutsz a célhoz. előbb utóbb majd rátalálsz, mi az ami neked való, ahova eddig jelentkeztél ezek szerint nem, különben felvettek volna stb. vagy, tovább kell küzdened érte, azt is jelentheti.


30N

2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem megtervezni a jövőt, tudni hogy mik legyenek a célok, de tenni is kell értük. Valamint kell B-terv is. Nekem szerencsére eddig minden összejött (kivéve a magánéletet, sajnos azt az egyet nem lehet tervezni). Nem tudom nekem miért jött minden össze, egyrészt nagyon akartam, másrészt mindent el is követtem érte, és olyan dolgokba vágtam, ami elérhető volt. Tehát volt adottságom hozzá stb. és igyekeztem megállni a helyem
2012. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért van ez, de van ilyen.

Minél görcsösebben akarjuk a dolgokat annál inkább nem jönnek össze.

Velem is így van.

Ha küszködök valamiért, mint az őrült, az nem jön be, ha valamit lazán fogok fel, hogy "Majd meglátjuk, mi lesz", akkor az mindig sikerül.

Úgyhogy nem tudok tanácsot adni, de, ha ez vigasztal, akkor nem vagy egyedül ezzel!

2012. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De az az idegesítő, hogy nem rajtam múlott egyik sem, hogy nem jött össze.. Pontjaim meg lettek volna államira simán. Stb. :(

Nem hiszem hogy nagyon görcsöltem, inkább max beleéltem magam, de hát enélkül meg nem igen lehet tervezni szerintem, vagy igen?

2012. jan. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!