Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rossz kategória, de máshol még nem kaptam értelmes választ a kérdéseimre.

Van egy rossz tulajdonságom. Simán belehergelem magam valami kis hülyeségbe és nem lehet kizökkenteni. A barátom próbálja mondani, h hagyjam abba, nagyon türelmes, de én meg képtelen vagyok megrázni magam és azt mondani, h igazad van, felejtsük el, csak durcázok. Egyre sötétebben látom az életemet már majdnem belebolondulok a magam által kreált hisztibe. Utána meg mélységesen szégyellem magam, h h lehetek ennyire gyenge akaratú és h a barátomnak is fájdalmat okozok a viselkedésemmel, pedig nagyon szeretem. 21 vagyok, még csak nem is tini. h múlhatna el ez a szörnyű tulajdonságom, mivel trenírozhatnám magam, h erőt tudjak venni magamon hasonló helyzetekben? köszönöm!!!


2012. jan. 7. 16:18
 1/4 anonim válasza:

Elsősorban magad miatt kell megváltoznod! Azt mondod nem megy..de figyelj! Csak akarni kell. Sikerülni fog, bízz magadban!

Szereted a párod? Akkor pedig végképp legyél erősebb! Ő támogatni fog téged. Bízz magadban!

2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok ismét.

Amilyen módszer nálam be szokott válni, hogy azelőtt, még mielőtt bedurcázom,de már érzem, hogy befogok, elmegyek onnan, ahol vagyok. Nem szólok semmit. Csak elmegyek. Bemegyek a fürdőszobába, megmosom a fejem hideg vízzel, és egy kicsit egyedül vagyok. Az megnyugtató. Azt ajánlom, hogy próbáld ki nyugodtan.

Vagy még azt is lehet, hogy végy egy mély levegőt, mondogasd magadban, hogy "nem lesz semmi vita, nem leszek durcás, nem fogok hisztizni". Talán ezek segíthetnek.

Remélem sikerülni fog!

2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyen voltam!!! Nem csináltam semmit ellene. De kinőttem, vagy a környezetem változtatott meg nem tudom. De lassan észre vettem magamon, hogy már nem vagyok ilyen. Szerintem te is még fiatal vagy, és idővel változni fogsz. Akivel együtt vagy, al kell fogadnia téged. Ha nem megy neki, keresel mást, akivel jobban összeilletek. Leginkább a környezetünk formál minket. Legalábbis az én tapasztalatom szerint.
2012. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,de szerintem ez azért van,mert nem vagyok még felnőtt,kiforrott személyiség!Valahol fel kell nőnöm a páromhoz.Szerintem Nálad is ez a kulcs.Egyébként sokszor próbálok úgy uralkodni magamon,hogy mondogatom magamnak:,,nyugalmat,békét szeretnék!".

Mondjuk én idősebb vagyok Nálad,tehát még inkább gáz,hogy így kell kontrollálnom magamat,de remélem,idővel érett,bölcsebb személyiséggé válok kis akaraterővel.

2012. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!