Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a barátomnak szinte...

Miért van a barátomnak szinte minden nap új nő ismerőse facebook-on?!

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szinte minden nap lesz új nő ismerőse. Jobbnál-jobb csajok, akik csak a külsejükkel foglalkoznak és állandóan magukat fotozzák. Nem értem, ha kapcsolatban van miért jelölget össze-vissza vadidegen nőket.

Nem tartom magam rossz csajnak, de lassan már semmi önbizalmam nem marad, ezek miatt.

Úgy érzem soha nem leszek elég jó neki!

Mit gondoltok? Hogy reagálnátok erre?


2012. febr. 21. 12:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kamugép, az ilyen nők épp azért tesznek ki lenge öltözetű meg szexisen pózoló képeket magukról, hogy minél többen jelöljék. 100%, hogy a párod jelölgeti őket be...
2012. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bánomisén ***** válasza:
100%
Ha több időt tölt a Fb. előtt, mint veled, akkor ideje leülni beszélgetni erről. Nem a csajokról, hanem arról, hogy ne egy gépre fordítson több figyelmet, amikor te is ott vagy. Ha rájön, hogy beleveszett a Fb-ba és csökkenti az ott töltött időt, akkor téged sem fog zavarni ez a dolog.
2012. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a napiszarról és egyéb helyekről "gyűjti" az adatlapokat?(sokan csinálják)
2012. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
utolsó. ilyet még viccből se mondj!!! Teljesen kiábrándulok belőle.
2012. febr. 21. 13:40
 15/23 anonim ***** válasza:
pedig lehet h napiszarról gyűjti be őket, ott aztán lehet találni egysmást...
2012. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A lakhelyük alapján könnyen megállapítható, ha nagyon eltérőek, akkor valószínűleg nem ismeri őket és csak jelölgeti őket.
2012. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nemgondolom, hogy onnan gyűjtené.
2012. febr. 21. 13:49
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ne jelölgessen ismeretlen csajokat, és ne is igazolja vissza, ha őt bejelölik. Ha megkérdezi miért, annyit válaszolj, hogy a te kedvedért. Mert neked ez rosszul esik. Ennyi. Ha nem teszi meg (nem nagy dologról van szó, és nem is valami ésszerűtlen hülyeségről), akkor nem szeret eléggé, mehet a levesbe az összes ismeretlen hölgyismerősével együtt.
2012. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőzik. Már tervezgeti, hogy szakít veled, de ugye úgy könnyebb, ha már talált valaki más a helyedre. Amint megvan az illető, hirtelen megrendez egy nagy hisztit, hogy túlságosan tapadsz rá és féltékenykedsz, és kidob.
2012. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

én sose néztem meg a párom ismerőseit, mert nem érdekel :D


de van neki vagy 500+ valamelyik játék miatt, említette is, de nem hozott lázba különösebben. nem szoktam megkérdezni kit honnan ismer. valószínűleg nem a kocsmában szedi össze őket mert majdnem mindenhova együtt megyünk :D


30N

2012. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!