Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a barátomnak szinte...

Miért van a barátomnak szinte minden nap új nő ismerőse facebook-on?!

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szinte minden nap lesz új nő ismerőse. Jobbnál-jobb csajok, akik csak a külsejükkel foglalkoznak és állandóan magukat fotozzák. Nem értem, ha kapcsolatban van miért jelölget össze-vissza vadidegen nőket.

Nem tartom magam rossz csajnak, de lassan már semmi önbizalmam nem marad, ezek miatt.

Úgy érzem soha nem leszek elég jó neki!

Mit gondoltok? Hogy reagálnátok erre?


2012. febr. 21. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Vele beszéltél már erröl?
2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen. Azt mondja a csajok jelölik be, de én ezt nem hiszem el.

Mert olyan is volt, hogy egy buliba bemutattak nekünk egy csajt és már mársnap bejelölte ismerősnek.

2012. febr. 21. 12:50
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Oké, az is lehet, h. a csajok jelölik be. De őket ismeri? Mert engem is jelölt már be pár külföldi ember, nem tudom, h. miért, de én nem ismerem őket, és nem is igazoltam vissza.
2012. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Szóval nem muszáj mindenkit visszaigazolni csak azért, mert jól néz ki.
2012. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ez a bajom nekem is, mert én nem fogadok el ismeretleneket ő MINDENKIT. Ha végigkérdezném az ismerősei kicsodák sztem a feléről fogalma sem lenne. Van aki bejelöli elfogadja és beszélgetnek. Azt mondja mindig közli, hogy van barátnője. (De már ebben sem hiszek)

És az is biztos, ha megtetszik neki egy nő bejelöli és nem érdekli hogy esetleg nem is isermi a csajt.

2012. febr. 21. 12:56
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy troll. :D
2012. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 bánomisén ***** válasza:
54%

Kérdező, szerintem elhiheted neki, hogy a csajok jelölik be. Az én párom is jóvágású pasi, őt is jelölgetik a lányok. Ő meg nem akar senkit sem megbántani, legfeljebb azokat utasítja el, akiket egyáltalán nem ismer, csak valahogy rábukkantak a profiljára.

Ez nem jelent semmit, csak annyit, hogy már jóval több ismerőse van, mint nekem. Emiatt ne rongyolódjon le az önbizalmad, inkább örülj, hogy milyen jóvágású hapsit fogtál ki. Kapcsolata veled van, nem a cicababákkal.

2012. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

A barátod profilképe milyen? te is rajta vagy, vagy csak ő?

mert ha te is rajta vagy, akkor bizony ő jelölgeti őket..

Az ilyen csajok nemigazán jelölgetik a páros embereket.

Ír esetleg a falára is?

Kérdezd meg tőle nyíltan hogy ki kicsoda. És ne elégedj meg annyival hogy csak egy csaj...

Ha meg azt mondja hogy jóban vannak. Kérdezz rá hogy akkor az illetőről te miért nem tudsz róla/nem mutatott be neki?


Ha esetleg más a válasz, vagy bármi, írj nyugodtan privátot. 2hete én is ezen mentem keresztül, eredményesen megoldottam a gondot;)

2012. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Csak ő van a profilképen. És én is tudom, hogy jó pasi..de azt nem akarom elhinni hogy ennyire, hogy naponta akár több csaj is bejelölje. Nem ír semmit a csajok üzifalára, nem lájkolja a képeket. Az ő képeit állandóan újabb és újabb nők lájkolják, kommentelik.

Volt már olyan, hogy elkezdtem kérdezgeti az ismerőseit, hogy ki kicsoda.

Voltak olyan válaszai, hogy fogalmam sincs, csak bejelölt. Volt olyan is hogy még soha nem láttam, néha rámír chaten stb.stb.

Azt mondja túlreagálom a facebook témát, ami lehet hogy igaz is. Mert nem bírom elviselni hogy több időt tölt a facebookja elött mint velem. Tudom, hogy nem csalna meg és azzal is tisztában vagyok hogy jó csaj vagyok és csak ő veszítene, ha szétmennénk. De mégis rosszul érzem magam emiatt, egyre kevesebb az önbizalmam és elegem van a nő ismerősökből.

2012. febr. 21. 13:19
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nem érdemes felhúznod magad! Csacsiság. Nem a facebook az élet. Ha mikor együtt vagytok is más csajokat stíröl vagy másokkal flörtöl akkor legyél ideges... De így? Én biztosra veszem, hogy tényleg csak bejelölik, ő meg mindenkit visszaigazol. Nincs ebben semmi. Veled van, nem azokkal a csajokkal.

Egyébként mióta jártok együtt, és hány évesek vagytok?

2012. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!