Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Katara névhez?

Mit szóltok a Katara névhez?

Figyelt kérdés
Ázsiai név(az utolsó légidomár című rajzfilmben halhattátok), ha lesz egyszer lányom lehet hogy ezt a nevet adnám neki. Nektek tettszik? Mit gondoltok róla?

2012. febr. 18. 22:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%
Katarakta jutott egyből eszembe. Ne szívasd már meg szegény gyereked életét.
2012. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
77%
Nem az életét, hanem a gyereked :D
2012. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
52%

Hát nekem nagyon tetszik a Katara név, perszeénis láttam a sorozatot és nekem is nagyon tetszik.Megmondom őszintén sztem nem szivatod meg ezzel a névvel.Ha ezen gondolkozol hogy szivatnák akkor mondok valamit amitől egyből normális névnek fogod gondolni.Ne értsetek félre nem vagyok fajgyűlölő szal ne nevezzetek rasszistának de gondolj bele, jobb mint a mostani cigánynevek hogy Lakatos Nintendo meg Lakatos Facebook és így tovább.

A Katara az egy szép név nekem is tetszik ezen már énis elgondolkoztam.De én inkább arra jutottam hogy a lányomat Kya-nak fogom nevezni mivel tudod ki az a Katara ezért gondolom tudod hogy ki Kya is. De ne az érdekeljen hogy mit mond más hanem az hogy te mit gondolsz.

Külömben is mondom annyi nem magyar van magyarországon akinek olyan arab meg afrikai és angol nevei vannak, hogy szerintem nemnagyon fog feltűnni másoknak ez a név főleg ha belegondolok nem most akarsz gyereket csinálni.

2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Azt úgy kell mondani hogy káija igaz, ez kicsit olyan mint ha kaja lenne:) Amúgy nem rosz.
2012. aug. 16. 22:53
 35/39 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy a Katara név az nemrossz név.
2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, szerintem szörnyű.............
2012. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel lehetne Katana is a lányod neve. -.-
2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ha lesz egyszer lányod, addigra belátod, szörnyű név.
2012. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Imádom a rajzfilmet, kedvelem ezt a szereplőt, a rajzfilmben tetszik is a neve, de pl ott se tudnám vezetéknévvel elképzelni, így az életben sem. Szerintem nem lenne a legjobb döntés, persze te tudod :)
2012. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!