Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Katara névhez?

Mit szóltok a Katara névhez?

Figyelt kérdés
Ázsiai név(az utolsó légidomár című rajzfilmben halhattátok), ha lesz egyszer lányom lehet hogy ezt a nevet adnám neki. Nektek tettszik? Mit gondoltok róla?

2012. febr. 18. 22:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%
a Katara nem tetszik, de az Aszfaltrajzverseny nem olyan rossz :D
2012. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
KATA
2012. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Ha láttátok volna a rajzfilmet biztos nem lenne ennyire idegen a név, de a ti véleményetek elfogadom. Talán jön majd pozitív is.
2012. febr. 18. 23:31
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura. Pl. egy Tóth, Kovács, Lakatos, Oláh, Farkas vezetéknévhez nem illik.


Szokatlan vezetéknévnél lehet szépen hangzó; én inkább mást választanék. Hasonló hangzású a Tamara, Kata.

2012. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%

E majdan megszülető gyermekednek a nevéhez mi köze van a filmhez?

Egy régi film (Casablanca) egyik főszereplője Viktor László). Később egy énekesnő ezt a művésznevet vette fel. Igaz, férfinév, de azért csak embernek való. Ha a férjed családneve történetesen Viktor lesz, s nektek is tetszik ez a film, s ezért László nevet adjátok a fiatoknak, vagy Elzát a lányotoknak semmi baj.

De a Viktor Kék Papagáj elég fura lenne.

2012. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
"Ha a férjed családneve történetesen Viktor lesz" A gond ezzel az hogy én is férfi vagyok. Tudod elég sok nő között nőttem fel(testvéreim is lányok) a kedvenc rajzfilmem meg ez a mese, ezért kérdeztem meg hogy mit gondoltok a névről, mert tetszik, és ha lányom lesz (aminek örülnék) akkor ezt a nevet adnám neki. Szóval csak kíváncsi voltam más véleményére is.(amit köszönök, még ha negatív is)
2012. febr. 18. 23:53
 17/39 anonim ***** válasza:
91%
NE HARAGUDJ, de szörnyűűű!Hálistennek most hallottam hogy szigorítanak a szabályzatom,volt akinek a Felhő nevet adtak,rájöttek hogy ez már túlzás.
2012. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%
Pedig szerintem a Felhő lenne az egyik legkevésbé eltúlzott név a listán a manapság engedélyezettek közül..:)
2012. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

hát, nem egy mosolygós, légies, életvidám copfos kislány jut eszembe róla virágmintás ruhácskában. amúgy szép név, feltéve, h a kislányod drámai alkat lesz.


szerintem ne tedd

2012. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem tetszik. Túl idegen, mérges hangzású. :)
2012. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!