Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha a volt...

Mit szóltok ahhoz, ha a volt párotok el lett jegyezve?

Figyelt kérdés

Pár napja a párom barátja mutatta facebookon a páromnak, hogy "nézd máár ezt a képet!!" a barátom exe volt a képen, gyűrűvel a kezén és én is ott voltam és láttam a barátom reakcióját, pár pillanatra elgondolkodott és megrökönyödött. Szerintetek mire utalhat ez?

egy éve vagyunk együtt és nagyon jó a kapcsolatunk.

22l, ő 25 ff.


2012. febr. 14. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit szólnék hozzá? Legyen boldog élete.

Mire utalhat? Te mit gondolnál ellenkező esetben? Nem rökönyödnél meg egy pillanatra? Ha ezen kívül nincs más jel arra, hogy belé szerelmes még akkor szerintem nincs mitől félni. És amúgy is, köztetek minden jó, nem? akkor? :)

23N

2012. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak nem tudtam mi játszódik le a gondolataiban... lehet az, hogy "akár én is eljegyezhettem volna". Fordítva én röhögnék rajta, nem vagyok jóban egy exemmel sem...
2012. febr. 14. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az én exem meg is házasodott. na bumm, örülök h megszabadultam tőle és rendes pasit találtam magamnak helyette. Nem irigylem azt a lányt... :)
2012. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Áááh!


Mi van ha arra gondolt, hogy "Úristen, ki az aki ezt eljegyezte?!". :-)


Majd egy könnycsepp gördült végig az arcán, mert nem tudja embertársai vélt és valós szenvedéseit tudatában sem elviselni.


Na jó, jó... sajnos egy költő veszett meg bennem.


Amúgy a volt párom is házasodik, majd, elvileg, többet nem tudok. De ha eszembe jut, mindig azon filózok vajon mikor fogja őt is megcsalni. Pedig igazából semmi közöm hozzá. Aztán elhessegetem a gondolatot, majd fejben sok boldogságot kívánok. Tényleg! Aztán megköszönöm az égieknek, hogy még időben megmentettek és azt is, hogy így lehetőséget adtak megismerni a férjemet.


:-)

2012. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit nagyon nem érdekel, hogy mit csinál én boldog vagyok és ez a lényeg
2012. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Vigyék a görényt!

Elég rendesen átvert, ráadásul meglopott!

Két férfival voltam egész életemben, abból az egyik a férjem.

2012. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
természetes szerintem ez a reakció. ne legyél féltékeny felesleges
2012. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én röhögtem, amikor FB-n láttam, hogy az egyik régi exem (én 22N) már vőlegény...:D


Kb. 4 éve voltunk együtt fél évig, ami annak tudatában röhejes, hogy mindketten metalosok voltunk (én még mindig). Aztán ő egy 180 fokos fordulatot véve elhagyta a fekete göncöket, elment diakónusnak, valamelyik teológiai egyetemre, hirtelen hívő keresztény lett, és a gyülekezetben ismerte meg a menyasszonyát 1-2 éve. :D Néha váltunk 1-1 emailt, hogy kivel mi van, de tovább nem érdekel. :D A régi vagány srácból egy ájtatos szentfazék lett. Én sosem voltam vallásos, és talán ezért is mentünk szét, mert nem voltam hajlandó miatta megkeresztelkedni. :D


Kérdésedre válaszolva: Ne foglalkozz vele, szerintem is csak meglepődött. Ha meg megrökönyödött - ahogy az egyik válaszoló írta - szerintem is olyasmit gondolt, hogy "Úristen, van aki EZT eljegyezte???"

2012. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A múlt belölünk egy kis darab,föleg ha szép is volt,nem érezted még ha egy kedves ismerös,vagy volt oszálytárs halálát hallod,olyan furcsa érzés fog el,mintha egy kis darabot töled is elvettek volna?Ez nem olyan amiért haragudnod kellene,a szép emlékeket meg kell örizni.

Sokkal rondább az aki a volt ex-ét mindenek elmondja.

Egy pillanatra mindenkin át fut ilyenkor,hogy a valamikori álomnak most lett igazán vége.

2012. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ex egy ismerős csajt vett feleségül. egyáltalán nem bántam, inkább örültem, hogy nem bánkódik, hogy boldog valakivel.

Szerintem a srác csak meglepődött, hogy jéé, ilyen hamar túl van rajta a csaj.

2012. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!