Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok elkezdene kutakodni utánatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg Gyes-en vagyok itthon. Pici baba mellett van néhány szabad órám arra, hogy leüljek internetezni.

(Reggel 7kor mégsem állhatok neki porszívózni, mert 5 percen belül átkopogna valamelyik szomszéd. A mosással ugyanez a szituáció)

Nem csinálok semmi titoksat, néha játszom, az emaileket olvasgatom, recepteket keresgélek, meg vaterázom.

Tegnap valamelyik oldalon ahol böngésztem félrekattintottam, és bejött egy ismerkedős oldal. Egyszerűen bezártam, nem foglalkoztam vele. Este hazajött a vőlegényem, amíg pakolásztam és előkészültem a vacsorához, leült elolvasni az emailjeit. Kb 5-10 perc múlva dühösen kiront a konyhába, karomnál fogva bekísér a géphez, magyarázatot követel. Ugyanis az előzményeket böngészte, megtalálta azt a hivatkozást amire véletlenül rányomtam. Bevallotta, hogy több hete nézi minden este az előzményeket - persze ez nekem sohasem tűnt fel - és végre bizonyítékot talált arra, hogy ismerkedek a háta mögött.

Jelenleg "el vagyok tiltva" a géptől, csak akkor böngészhetek ha ő is itthon van. (Persze akkor ezer más dolgom van -amiben nem segít - így egy percem sincs ideülni).


Csak szerintem nagyon gáz ez az egész? Egy 34 éves "felnőtt" emberről beszélünk...

25N


2012. febr. 3. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondol, hogy ha titkolóznál, akkor törölnéd az előzményeket? Egyébként vannak, akik kémprogit raknak a gépre, na, ők aztán mindenről értesülnek. Álszent, sunyi, nulla, jellemtelen alak az ilyen, akit semmi tiszteletet nem érdemel. Hiányzik belőle minden jóérzés. Szeret hatalmat érezni mások felett, és ezt így éri el, hogy mindent tudni akar. Olyan gusztustalan, hogy szavakkal leírni nem lehet.


A ti helyzeteteket nem ismerem, csak amennyit leírtál belőle, lehet, hogy vannak egyéb körülmények, amik változtatnának a véleményemen, úgyhogy, amit az elején írtam, az csak általános természetesen, a párodat nem ismerhetem.


De ez így akkor sem normális, szerintem meg kellene beszélned vele, hogy egy kapcsolatnak bizalomra kell épülnie, és az egymás után való kutakodás semmiképp se nevezhető annak! Ez képes megölni a kapcsolatot.

2012. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként egy normális, egészséges lelkületű ember egy idegennel sem csinál ilyet, nemhogy azzal, akit szeret. Komoly problémák vannak az agyával vagy legalábbis önértékelési zavarai lehetnek.
2012. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Beteg a pasid, és valószínűleg félre is dugott már amikor terhes voltál, de lehet, hogy azóta is! Legjobb védekeés a támadás!

Ha az előzményeket megnézte rendesen, akkor látnia kellett azt is, hogy az oldalon belül melyik aloldalakra kattintottál, csak annyi a dolga, hogy rákattint a címre és a legördülő szövegben látszik, hogy melyik oldalakat nézted meg!

2012. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy el vagy tiltva? Felnőtt ember vagy és nem az apád nem? Én biztos nem hagynám, hogy a barátom ilyeneket megengedjen magának. Sőt, azt sem tűröm, hogy a telefonomban kutakodjon. Egy exemnél volt rá példa, azóta kód van rajta. És ez nem azért van, mert titkolózom. Egyszerűen gyűlölöm, ha ellenőrizgetnek és nem bízik bennem akit szeretek. Aki engem ilyen szinten korlátoz az menjen és keressen valakit akin uralkodhat. Persze egy babával nehezebb ügy...Lépj fel ellene határozottan. Mégis mit csinál ha netezel? Földhöz veri magát?
2012. febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

1. Elöször is sürgösen meg kell vele beszélnek, hogy ez nincs sehogysem rendben.

2. Te nem a gyereke vagy, hogy "karomnál fogva bekísér a géphez, magyarázatot követel" igy viselkedjen veled.

3. Mi az, hogy "el vagyok tiltva" a géptől - ha te ezt eltüröd, akkor veled is nagy baj van.

4. Ha nem áll le ezzel, akkor minél elöbb hagyd ott, mert ez arra mutat, hogy betegesen féltékeny.

2012. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Vagy csak indokot keres, hogy úgymond visszacsalhasson!

Rendben van a szexuális életetek? Ilyenkor szokott jönni a krízis.

2012. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Én is gyesen vagyok egy 7 hónapos babával.Én is netezek de párom sose von kérdőre ha valakivel beszélgetek.Este ö is netezik ,beszélget.

Miért csinálja ez a párod van neki valami alapja ,hogy féltékeny legyen?

Én kapásból kiakadtam volna ha a párom így kérdőre vonna.Milyen dolog ez?Mútkor regiztem erre a towo-ra vagy mire a fene se tudta hogy társkeresős szarság.Aztán kaptam leveleket stb...Páromat kérdeztem meg hogy akkor ez most olyan mint a love.hu?A végén csak jót nevetünk rajta,hogy ilyen butus voltam.

26/n 2 gyerekes anyuka (5 éves fiú és 7 hónapos lány)

2012. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Adtál valaha okot a kételkedésre? Mert ha nem, akkor nem is értem hogy juthat neki ez eszébe. Sürgősen beszéld meg vele.

Nem tartom kizártnak, hogy ő tett valamit és most keres valamit, amire ráfoghatja az ő félrekacsingatását.

2012. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Első döbbenetre ezt mondom.. ez nagyon gáz... Akkor ha előtte soha nem csaltad meg és soha semmilyen indokot nem adtál arra hogy kételkedjen benned!

Ebben az esetben a párod nagyon átesett a ló túlsó oldalára, ne próbáljon meg uralkodni rajtad, te pedig légy annyira erős hogy kiállj magadért. És mi az hogy eltilt??? Ki vagy te? A gyereke? Hogy eltilthasson bármitől is?


Ne hagyd magad ennyire, ha ezt látja, ezt érzi hogy te behódolsz minden hülyeségére, akkor akaratlanul is egy hierarcia, alá-fölé rendeltség alakul ki köztetek és tisztában van a párod azzal hogy ennek a csúcsán ő áll.


Egy egészséges, boldog kapcsolatban egyenlőek a felek.

2012. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
nos nekem az a véleményem ha egy ember elkezd kutakodni annak általában mindig van valami kiváltó oka.csak úgy magától egy ember aki eddig megbízott a másikban és évek óta együtt vannak és elötte nem csinált ilyet az nem fog ok nélkül kutakodni.persze nem normális akkor sem,de én úgy gondolom hogy az esetek nagy részében valaminek történnie kellett hogy ezt csinálja.szóval mit csináltál vagy mi volt veszekedés tárgya?magától egy ember nem kezd el ilyeneket csinálni.
2012. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!