Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a párotoknak, ha...

Szólnátok a párotoknak, ha elkezdene hízni?

Figyelt kérdés
Mikor szólnátok? Pár kiló után vagy nagyon sok után csak? Nemet írjatok, légyszíves.
2010. jan. 7. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Én 19/L vagyok. Könyörgöm, szóljon a párom, de tényleg. Különben is, neki akarok tetszeni. meg én sem akarok elhízni. szóval szóljon, az én érdekemben

:(

2010. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De te szólnál neki?
2010. jan. 7. 18:53
 3/25 A kérdező kommentje:
Nekem a férjem kezdett el hízni. Igazából nagyon szeretek neki főzni, ő meg enni. Én sem vagyok vékony, de én szültem egy gyereket pár hónapja meg egészségesen étkezem. Őt nem zavarja a súlyom, nem szól semmi rosszat, sőt. Szóljak neki? Nem szedett fel még nagyon nagyon sokat, de a munkája miatt sem hízhat el (katona).
2010. jan. 7. 18:56
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem szólnék neki. Valószínűleg úgyis észre veszi, és nem kell még az, hogy az én reakcióm miatt is rosszul érezze magát.
2010. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

csak ha már sok.pár kiló ide-oda még elmegy

25L

2010. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

80 kilo volt mikor összejöttünk,most 105-110 között ingadozik(190 centi ehhez)

tud róla,hogy lett akora pocakja mint egy terhes nőnek,de hát nah

ilyen amikor az ember napi 8 óra ülőmunka után ül még 8órát otthon tanulva,meg alszik 8 órát

feleleges lenne elkezdenem mondogatni neki,hogy kezdejen el mozogni,fogyozni,mert mozogni nincs ereje,enni meg kell,mert éhesen se dolgozni,se tanulni nem lehet

majd lefogy,ha kedve lesz,amig az egészsége nincs veszélyben tulzottan,addig nem zavar,ugyanugy szeretem

22/L

2010. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Néhány kiló természetes, hogy ingázik az emberen (karácsonyi kajálás,bizonyos életszakaszok...stb), azt nyilván a gazdája is megérzi, szorít a naci...felesleges még azzal is stresszelni, hogy észrevettem már én is. Majd lemegy, ahogy feljött, nyilván a "viselőjét" is zavarja. Akkor azonban szólnék, ha a hízást inkább ruhatárcsere követné, mint egészséges önkritika, hogy visszafogyjon. Ha inkább venne nagyobb ruhadarabot, mert nem zavarja az úszógumi, akkor azért tapintatosan szólnék.
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
5-6 kilóért nem szólnék,de 10 ,vagy a fölött igen. 21/f
2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképpen szólnék neki. Inkább én, mint a felettese, kollegái és mások. A kövérség = betegség, vagy az ahhoz vezető út. Még az elején kell megfogni a felfelé kuszó kilókat, mert minél inkább elhagyja magát, annál nehezebb lesz visszafogynia. Gondolom egy esetleges cukorbetegség sem hiányzik neki.

28/F

2010. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
én a hugomra is rászóltam,de kb. 1 kilót szedett fel ,de ahogy mostanában eszik nem csodálom és ,ha így folytatja olyan dagadt lesz,mint én!
2010. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!