Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a párotoknak, ha...

Szólnátok a párotoknak, ha elkezdene hízni?

Figyelt kérdés
Mikor szólnátok? Pár kiló után vagy nagyon sok után csak? Nemet írjatok, légyszíves.
2010. jan. 7. 18:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

Én a saját kg-jaimért vagyok felelős. Nem szólnék neki, van annyi esze, hogy érzi, látja.

A szeretetem pedig nem a súlyától függ.

23/N

2010. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
én sosem mertem volna szólni a volt barátnőmnek, féltem volna, hogy megbántom.
2010. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
nem, az én férjem pár év alatt vagy 30 kilót hízott, de jól áll neki nagyon...minek szólnék érte?
2010. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szolnék neki,de majd ő eldönti mit kezd az én véleményemmel.Amugy a párom nemrégen szolt nekem.Nem esett jól,de segitett szembesiteni azzal a dologgal,amit én kezdtem elfogadni.
2010. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom. Így nem tudok kinek szólni. Esetleg magamnak, de magamnak meg nem szólok, mert alig bírtam felvenni a mostani alakomat, és mit mondjak: istenien érzem magam a bőrömben. Végre sikerült kialakítani magamnak azt a súlyt amit már égen szerettem volna elérni. Bár még nem az igazi, de remélem hamarosan az lesz. :)
2010. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék: én csak az egészsége miatt aggódom plusz a munkája miatt. Az apjának azért kellett leszerelni, mert elhízott. Nem akarom, hogy ő is erre a sorsra jusson.
2010. jan. 7. 19:30
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az apjának azért kellett leszerelni?


Nocsak, nocsak.

2010. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed szólnod kell neki akkor maximum humorosan bökj oda neki egy "héjj vigyázz mert elhízol és az nem lenne túl jó nemde? :)"
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

mindenképpen szólj neki!!!!

van egy lány ismerősöm. pár év alatt 40 kilót hízott. szegény, iszonyat ahogy kinéz. és a párja szó nélkül nézte. bár a lány is hibás, mert rengeteget eszik.

de én pl. eléggé husinak ismertem meg a párom, viszont sikerült fogyasztanom belőle. még mindig nem ideális, de az egészsége érdekében fogynia kéne.

amúgy iszonyat jóképű pasi, ha 200kilós lenne, akkor is imádnám, de saját maga miatt akarom, h fogyjon :) csak akkor meg attól parázhatok, h valaki lecsapja a kezemről :)))

2010. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%

amúgy iszonyat jóképű pasi, ha 200kilós lenne, akkor is imádnám,


Ha dagadt, hogyan lehet jóképű?

Kis butus :DDDDDDDDDDDDD

2010. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!